Çözüldü Winrar Sağ Tık Menüsü Yok

• Konuyu başlatan Cem Güney Demirel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 12B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
C

Cem Güney Demirel

Ziyaretçi
Winrar 3.51 sürümü (crackli) kullanıyorum. Bir dosyaya sağ tıkladığımda veya bir rar dosyasını sağ sürükleme yaptığımda buraya çıkart, arşive ekle vs. winrar menüsü çıkmıyor. Daha doğrusu işletim sistemini kurduktan sonra winrarı kurdum normal şekilde çalışıyordu ama 1-2 gün sonra bahsettiğim menü çıkmaz oldu. Konuyu açmadan evvel tekrar bir bakayım dedim şimdi de menü geri gelmiş. Uyumsuzluk falan mı var acaba? Başka sürüm kurmadım çünkü dediğim gibi şu an kullandığım crackli sürüm.

Şu anda Winrar'ın güncel sürümü 4.2 siz hale 3.51 crackli sürümü kullanmakta ısrar ediyorsunuz. 7zip'i deneyin.

7-Zip

WinRAR 3.51 mi? 2005'te çıkan bir programı 2013'te kullanmanın mantığını bana bir açıklayabilirsen sevinirim hocam. Ki forumda binlerce kez yazdık yeni sürüm kullanmanın önemini. Daha önemlisi, yeni WinRAR sürümlerinin çoklu çekirdek desteğini...

https://www.technopat.net/forum/dig...eta-1-coklu-cekirdek-destekli-yeni-surum.html

Arşivinde böyle eski programlar varsa o arşivi çöpe at hocam sen. İlginç...

WinRAR 3.51 mi? 2005'te çıkan bir programı 2013'te kullanmanın mantığını bana bir açıklayabilirsen sevinirim hocam. Ki forumda binlerce kez yazdık yeni sürüm kullanmanın önemini. Daha önemlisi, yeni WinRAR sürümlerinin çoklu çekirdek desteğini...

Technopat Sosyal

Arşivinde böyle eski programlar varsa o arşivi çöpe at hocam sen. İlginç...
Fena sinirlenmiş. 😀

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı