WinRAR satın alan var mı?

Deneme sürümü bittiği halde kullanabilmek firmanın sunduğu bir özellik mi? Eğer öyleyse firmanın rahatsızlığıymış zaten. Ayrıca aylar önce atılan mesajı alıntılamanın mantığı nedir? Gerçekten alıntıladığınız mesajların tarihine bakmıyor musunuz?
Evet firmanın sunduğu bir özellik. Sadece satın al uyarısı veriyor ve kullanmamıza izin veriyor. Burda bir düzanbazlık yok , zaten olsa Winrar buna izin vermez.

Arkadaşlar Technopat Sosyal olarak herkes korsana karşı. Peki gerçekten WinRAR'ı satın alan var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gecenin bir vakti düştüğümüz konuya bak :D videodaki arkadaş gibi oldum ben de, rar ı açtığımda çıkan uyarıyı bu sefer x e basmadım. ulan yıllardır kullandık bi orjinalini alalım bakalım ne varmış bu winrarın içinde dememle başladı şuan orjinal kullanıyorum :D sağolsun sağlam lisans yine uygun fiyata orjinal lisansla işimizi gördü.

Orijinal winrarın içinde ne varmış diye merak eden arkadaşlar olursa bi göz atın, belki siz de bize katılırsınız orjinal winrar bir başka :D şaka şaka aynı winrar :D ama bu paraya, uyarıyı görmemeye değer. düşünsene 20 yıldır günde en az 1-2 kez o uyarıyı kapatmakla ne kadar zaman harcadık mouseu eskitmiştir oraya tıklamak :D

Yeni konular

Geri
Yukarı