WinRAR'ı satın alan var mı?

Korsan kullanmıyorsunuz sanırım, hiç?
Türkiye'de orijinal içeriğe ulaşmanın kolaylaşması ve maddi durumum el verdikten sonra mümkün olduğu kadar kullanmıyorum. Sadece eski filmler ya da servislerde bulunmayan bazı eski Türkçe şarkılar için bakındığım oluyor. Servisler yok, albümleri alamıyorsun, yapacak bir şey yok.

Türkiye'de orijinal içeriğe ulaşmanın kolaylaşması ve maddi durumum el verdikten sonra mümkün olduğu kadar kullanmıyorum. Sadece eski filmler ya da servislerde bulunmayan bazı eski Türkçe şarkılar için bakındığım oluyor. Servisler yok, albümleri alamıyorsun, yapacak bir şey yok.

Kaç yaşındasınız?

Emeğe hakkını vermek de enayilikse öyle olsun... Yazdığın mesajdan 2 üsttekine bak. :D Yıllardır kullanıyordum, yıllardır işime yarıyordu. Bunun karşılığını neden vermeyeyim?
O_O. 😧 Yani, biz daha dünkü çocuğuz tabii. Sen bilirsin, senin işin daha çoktur; biz 2-3 crack indirmeye kullanıyoruz. 🙂
Kaç yaşındasınız?
15.

Kaç yaşındasınız?
32. Forumda da boş olarak takılmıyorum, 3 ekran var önümde. Ortadakinde işimi yapıyorum, render ayarlarıyla uğraşıyorum, solda materyaller ve işle ilgili referanslar var, sağdaki ekranda da forum açık.

Geçenlerde birisi sormuştu da aynı anda iş yaparken nasıl forumda duruyorsun diye. O görürse ona da açıklama olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı