WinRing0x64.sys silinmiyor

Chocovore

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarıma "notebook fan control" programını yüklemiştim ve kaldırdım. Sildiğim halde görev yöneticisinde çalışmaya devam ediyordu ben de silinmediğini anladım ve C:/programfiles konumuna gidip elimle sildim fakat bu dosya "WinRing0x64.sys" orada kaldı açık olduğu için de silinmiyor diyor. Hiçbir şekilde silemedim zararlı olduğunu düşünüyorum. Antimalware yazılım ile tarattığımda da bir şey çıkmadı ne yapabilirim bu konuda?

Ekran Alıntısı.JPG

Simge durumunda çalışıyor olabilir. Oradan kapatmayı deneyin. Ardından tekrar deneyin. Yine silinmezse sistemi yeniden başlatıp deneyin.
Simge durumunda çalışmıyor yeniden başlatmayı denedim fakat işe yaramadı hala silemiyorum hizmet olarak çalışıyor görünüyor.
Dosya uzantısı ya da adı değişiyor mu? Eğer değişirse sistemi yeniden başlattıktan sonra silinir.
Evet değişiyor değiştirip tekrar deneyeceğim.
Dosya ismini değiştirip sistemi baştan başlattığımda silebildim. Teşekkür ederim sorunum çözüldü

Son düzenleme:
Simge durumunda çalışmıyor yeniden başlatmayı denedim fakat işe yaramadı hala silemiyorum hizmet olarak çalışıyor görünüyor.

Evet değişiyor değiştirip tekrar deneyeceğim.
Dosya ismini değiştirip sistemi baştan başlattığımda silebildim. Teşekkür ederim sorunum çözüldü
Rica ederim, moderatör çözüldü olarak işaretlerse güzel olur.

.SYS dosyaları explorer.exe'ye yüklenir(çoğu zaman) yani ya bilgisayarı yeniden başlatacaksın ya da görev yöneticisinden explorer.exe(Dosya Gezgini) kapatıp yeniden başlatacaksın.

Geri
Yukarı