Wintobotic ile ISO dosyasını yazdıramıyorum

EldritchArrowTR

Hectopat
Daha fazla  
Wintobotic programını yükledim ve bilgisayarımdaki iso dosyasını wintobootic programında usb belleği seçtikten sonra seçtim fakat "uygulamanızda işlenmemiş özel durum oluştu. Devam'ı tıklarsanız uygulama bu hatayı yok sayar ve devam etmeyi dener. Çıkış'ı tıklatırsanız,uygulama hemen kapatılır. Dizin, dizi sınırlarının dışındaydı" hatasını aldım. Acaba nasıl çözebilirim bu sorunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşletim sistemin nedir ? Windows 7 USB/DVD Download tool ile yazmayı dener misin ?
Recep bey ayrıca Uefi'de boot diye bir bölüm var ayarlar şöyle:
Boot mode. Uefi
Secure boot enabled
Boot priority order:
1.windows boot manager
2.hdd
3.atapi cdrom
4.Usb fdd
5.network boot ip4v
6.usb hdd
7.usb cdrom
8.network boot ip6v

Main de şöyle:
N.boot disabled
F12 boot enabled
d2d recovery disabled
wawe on lan disabled
sata mode ahci function
KEY behavior function keys

PC açılırken F12'ye bas ve oradan hangi aygıtı bootable etti isen onu seç. Eğer aygıt gözükmezse biostan usb legacy enable yap. Hala sonuç almazsan başka bir yazdırma aracı ile dene iso hash'ını kontrol et.

Son düzenleme:
PC açılırken F12'ye bas ve oradan hangi aygıtı bootable etti isen onu seç. Eğer aygıt gözükmezse biostan usb legacy enable yap. Hala sonuç almazsan başka bir yazdırma aracı ile dene iso hash'ını kontrol et.
Sorun da orda F12'yi denedim ve boot menü açılmadı, ayrıca iso hash'i doğru.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı