WinToUSB ile Windows Kurulumu Yaptım Ama Sistem Kasıyor

YDincer

Hectopat
Daha fazla  
Wintousb programı ile HDD'ye Windows kurdum ama yavaş çalışıyor kasıyor neden ve sizin önerebileceğiniz başka program var mı?
HDD kutu USB 2.0 hitachi 160 GB SATA 3.

Windows 10 kurduysanız kasması normal SSD için optimize edilmiş bir sistem diskiniz çok yavaş kalır Windows 7'yi deneyin.
Windows 7 gibi ölmüş bir sistem yerine, Windows 10'un eski sürümlerini neden önermiyorsunuz?
Windows 10 1909 kullanın. Biraz daha stabil olarak çalışacaktır 2004'e göre.

Windows 7 gibi ölmüş bir sistem yerine, Windows 10'un eski sürümlerini neden önermiyorsunuz?

Yazarken hatal yazmış olabilir belki ben yaşamıştım.

Windows 7 dene gerçekten performans farkı var.

Windows 10 kurduysanız kasması normal SSD için optimize edilmiş bir sistem diskiniz çok yavaş kalır Windows 7'yi deneyin.

Cevaplar için teşekkürler bu kasma Windows'u Boot ettikten sonra Windows açılırken 3-5 dakika arası oluyor sonra düzeliyor ama ben bir yerden bir yere dosya atarken aşırı derece değil de bir tık altı kasma oluyor.

Hocam anladığım kadarıyla USB 2.0 üzerinden HDD takıp kurulmaya çalışılmış Windows 10'un her sürümü için yavaş kalır bence
Windows 7 çok sevdiğimden değil fakat arkadaşın durumumda tek kasmayacak o sanırım ya da Linux kurabilir.

Hocam anladığım kadarıyla USB 2.0 üzerinden HDD takıp kurulmaya çalışılmış Windows 10'un her sürümü için yavaş kalır bence.
Windows 7 çok sevdiğimden değil fakat arkadaşın durumumda tek kasmayacak o sanırım ya da Linux kurabilir.

Aslında bendeki kabloda voltaj yetmezliğide var ondan olabilir mi yeni kablo sipariş ettim belki düzeltir.

Yeni konular

Geri
Yukarı