Wintoys uygulaması nasıldır?

Isakq

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI RTX 3060 12GB / İ5 12400 / Anakart Adı MSI Pro H610M-E DDR4 (MS-7D48) / KINGSTON SNV2S1000G SSD / 16GB RAM.
Microsoft Store'da "wintoys" adında bir uygulama var. Windows'unuzdaki bütün ayarları oradan hızlı ve kolay bir şekilde yönetebiliyorsunuz. Mesela ben Windows 11 kullanıyorum ve arka plan uygulamalarını tek tek kapatmak zorundaydım, ancak burada bir tik ile bu iş kolayca halledilebiliyor gibi. Peki, siz kullandınız mı? Nasıl buldunuz?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-21 163420.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-21 163420.png
    47,2 KB · Görüntüleme: 33
  • Ekran görüntüsü 2024-04-21 163508.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-21 163508.png
    79,6 KB · Görüntüleme: 27
  • Ekran görüntüsü 2024-04-21 163531.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-21 163531.png
    76,5 KB · Görüntüleme: 26
  • Ekran görüntüsü 2024-04-21 163550.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-21 163550.png
    41,9 KB · Görüntüleme: 26
Microsoft Store'da "wintoys" adında bir uygulama var. Windows'unuzdaki bütün ayarları oradan hızlı ve kolay bir şekilde yönetebiliyorsunuz. Mesela ben Windows 11 kullanıyorum ve arka plan uygulamalarını tek tek kapatmak zorundaydım, ancak burada bir tik ile bu iş kolayca halledilebiliyor gibi. Peki, siz kullandınız mı? Nasıl buldunuz?
Benim yapacağım uygulamaya benziyor. Sadece birkaç şey eksik.

Kullandım biraz kurcalayıp sildim.

Kullandım biraz kurcalayıp sildim.
Benimki tatmin edebilir. Daha önce hiç bilgisayarın sağlığı için olan ayarları kullanmamış birisinde göre 2 kat daha fazla performans garantisi veriyorum :)

Benimki tatmin edebilir. Daha önce hiç bilgisayarın sağlığı için olan ayarları kullanmamış birisinde göre 2 kat daha fazla performans garantisi veriyorum :)

Hocam siz uygulamanızda hangi özellikleri sunacaksınız?

Hocam siz uygulamanızda hangi özellikleri sunacaksınız?

Bilgisayar, Hizmet, Görev zamanlayıcısı, Kayıt defteri ayarlarını optimize etmek.
Bilgisayarda çalışan gereksiz uygulamaları herhangi bir oyuna girerken zorla kapatmak.
(Oyuna girerken maximum performans almak ve bütün optimize ayarları oyun için ayarlamak)
Gereksiz bütün dosyaları tek tuşla silme
Uygulama içi playlist (music)
Vbleri

Geliştirme aşamasında...

Bilgisayar, Hizmet, Görev zamanlayıcısı, Kayıt defteri ayarlarını optimize etmek.
Bilgisayarda çalışan gereksiz uygulamaları herhangi bir oyuna girerken zorla kapatmak.
(Oyuna girerken maximum performans almak ve bütün optimize ayarları oyun için ayarlamak)
Gereksiz bütün dosyaları tek tuşla silme
Uygulama içi playlist (music)
Vbleri

Geliştirme aşamasında...
Uygulama şuan sadece kodlarla optimize edilmekte. UI tasarım çok kötü 1.0 versiyonunda
Umarım 2.0 da Modern UI tasarım olacak 1 sene içinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı