Çözüldü WinZip Satın Aldığım Halde Kullanamıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Maveraünnehir

Decapat
Daha fazla  
Selamlar, Dün gece bir aylık denemem bittiği için WinZip'i 22,50 TL'ye bir yıllık satın aldım ve dün gece kullanabiliyordum. Fakat daha demin kullanmak için bir ZIP dosyası açtığımda "WinZip Pro annual subscription" yazısı çıktı ve aşağısında ya bir aylık denemeyi kullanın ya da yıllığı 141 TL diyor. Anladığım kadarıyla benim aldığım Standart WinZip. Fakat ben de yüklü olan WinZip Pro. Siz ne düşünüyorsunuz? Eğer dediğim gibiyse geri nasıl WinZip Standart versiyonuna döneceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Galiba sizi Pro surumune yukseltmek istediler. Eger giris yaptiysaniz Standard veya Pro surumu yukleme gibi bir secim sunmuyor. Giris yaptiginiz hesaba gore ozellikler aciliyor diye dusunuyorum.

spidey.jpg

Fakat maalesef ki şu an kullanamıyorum. Bunun çözümü var mıdır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merak ettiğim için soruyorum.
  • Neden Winrar yerine Winzip?
  • Neden sonsuza kadar ücretsiz kullanmak varken satın almak?
  • Eğer düzenli kullandığınız bir şey ise yıllık alıp %50 kar etmek varken neden 2 katı fiyatına aylık?

Bir saattir uğraşıyorum, kaldırmayı deniyorum fakat silinmiyor en sonunda kendi kendime çözdüm. Benim satın aldığım Zip "WinZip Universal" imiş fakat bana ödeme yapmamı isteyen "WinZip Microsoft Store Edition". Çözüm olarak ise açacağımız zip dosyasına sağ tıklayıp "birlikte aç" ile WinZip Universal'ı seçiyoruz. Sorun çözülüyor. Ayırdığınız zaman için teşekkürler.
Merak ettiğim için soruyorum.
  • Neden Winrar yerine Winzip?
  • Neden sonsuza kadar ücretsiz kullanmak varken satın almak?
  • Eğer düzenli kullandığınız bir şey ise yıllık alıp %50 kar etmek varken neden 2 katı fiyatına aylık?
Yıllık olarak 22 lira verdim zaten. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı