Wipaste C2 ekran kartı için uygun mu?

Şu an kullandığım termal macun ile sürekli pumpout sorunları ile karşılaşıyorum. Bu yüzden yeni macun arayışına girdim. Wipaste C2 fiyatinin ucuz olması nedeni ile gözüme çarptı. Viskozite değerini bulamadım, ekran kartı için uygun mu bilemiyorum. Wipaste C2 uygun değilse 200 TL'ye kadar termal macun önerilerinizi alabilirim.
@Marix senin fikrini de merak ediyorum.

Wipaste hakkında fikrim yok fakat şu an piyada alınabilecek en F/P macunlardan birisi MX 6. viskozitesi de yüksek olduğu için pump-out olmaz.

45 liram cikmiyor maalesef hocam. 200 TL'yi kuruş geçebileceğimi sanmıyorum. MX 6 zaten aklımın bir kenarında.

Wipaste C2, kullanmadım, hakkında bilgide pek yok.

Pumpout öyle bir şey ki, firma GPU için uygun olduğunu belirtse bile sorun çıkarabiliyor, bir de 1 ay, 3 ay, 6 ay sonra pumpout yapanlar var, oda tam bir kafa karışıklığı, ben tamamen kendi kullandığım deneyimlediğim macunları öneriyorum.

Bu macunu çip üzerinde kullanabilirsiniz, 100'e yakın ekran kartı ve dizüstünde kullandım, en son 6 ay önce minig yapan 12 ekran kartına uyguladım, hepsi hala mükemmel durumda, masa üstü deneyimlerimde 2 yıl dayandığını bizzat gördüm.

MasterGel Pro V2 var mesela, onu da test ettim pumpout yapmıyor ama fiyatı fazla, Xigmatek ile arasındaki sıcaklık farkı da 1 derece oldu.

@LightYagami

Wipaste C2, kullanmadım, hakkında bilgide pek yok.

Pumpout öyle bir şey ki, firma GPU için uygun olduğunu belirtse bile sorun çıkarabiliyor, bir de 1 ay, 3 ay, 6 ay sonra pumpout yapanlar var, oda tam bir kafa karışıklığı, ben tamamen kendi kullandığım deneyimlediğim macunları öneriyorum.

Bu macunu çip üzerinde kullanabilirsiniz, 100'e yakın ekran kartı ve dizüstünde kullandım, en son 6 ay önce minig yapan 12 ekran kartına uyguladım, hepsi hala mükemmel durumda, masaüstü deneyimlerimde 2 yıl dayandığını bizzat gördüm.

MasterGel Pro V2 var mesela, onu da test ettim pumpout yapmıyor ama fiyatı fazla, Xigmatek ile arasındaki sıcaklık farkı da 1 derece oldu.

@LightYagami

Xigmatek'in kaç gram olduğu yazmıyor linkte. Kaç gram acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı