Wipaste C2 termal macun aılınır mı?

FT32566

Hectopat
Uygun fiyata termal macun arıyordum ve bunu tavsiye ettiler birkaç yere falan baktım bayağı iyi yorumları var Amazon'dan sipariş ettim. Bazılarına eldivende gönderilmiş sanırım sizce nasıl bir termal macun? İşlemcim Ryzen 3 3100 82 dereceleri görüyor.

Evet haziran ve Temmuz'da dikkat etmediydim bir de islemci kac derece üstü hasar görür.

Hasar göreceği net bir sıcaklık yok ancak kolay kolay hasar görmez. 110'lara kadar dayanabilir. 100'ün üstünde olması hoş değil. 90 altında olması iyi diyebilirim. 82 korkulacak bir sıcaklık değil.
Zaten oyun oynayarak falan zarar veremezsiniz. Çünkü üretici bunun önlemini işlemci belirli bir süreyi geçtikten sonra sistemi kapatacak şekilde almış. 95-100 derecede kapanıyor işlemciler genelde.

Wipaste termal macunu halihazırda kullanmaktayım ve gayet güzel bir termal macun.
Ne kadar süredir kullanıyorsunuz ve soğutma performansı ne durumda? Bende bu macundan almayı düşünüyorum fakat emin olamadım kalitesi konusunda. Bilindik markaların sahteleriyle uğraşmakta istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı