Wireless adaptör önerisi

iBeowulf

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bu ay içerisinde yeni PC alacağım. Fakat aldığım PC modemden uzak olacak. Maalesef modemi taşıma imkanım yok servis modemi mühürlemiş resmen yerine. Bu sebepten alacağım PC'ye Wi-Fi özelliği eklemek istiyorum. En mantıklı çözüm sizce nasıl olabilir?

Merhaba arkadaşlar. Bu ay içerisinde yeni PC alacağım. Fakat aldığım PC modemden uzak olacak. Maalesef modemi taşıma imkanım yok servis modemi mühürlemiş resmen yerine. Bu sebepten alacağım PC'ye Wi-Fi özelliği eklemek istiyorum. En mantıklı çözüm sizce nasıl olabilir?

Online oyun oynuyorsanız en verimlisi Ethernet kablosu çekmek olur.

1500 TL kadar ayırabilirim ve Online oyun oynuyorum.

Online oyun oynuyorsanız en verimlisi Ethernet kablosu çekmek olur.

Evet oynuyorum ama kablo çekmek çok çirkin görüntü oluşturacak. Mecbur Wi-Fi'ya döneceğim.

Almayı düşündüğüm sistem bu. Ek olarak monitör de alacağım yani ortalama 25 bin kadar bütçem var.
AMD R5 5500 - RTX 4060 8G - PRIME B450M-K II - 500GB SSD - 16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Sizin durumunuz için TP-Link Archer T6E AC1300 PCI-e Wi-Fi kartını öneririm. Bu kartı yeni alacağınız PC'nize takarak Wi-Fi özelliği ekleyebilirsiniz. AC1300 standardı sayesinde yüksek hızlarda ve stabil bir bağlantıda Online oyun oynamak mümkün olacak. Online oyunlar için ping ve bağlantı stabilitesi oldukça iyi. Ürün linkini de aşağıya bırakıyorum kontrol edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı