Wireless Adaptör Önerisi

Rex1x

Decapat
Bugün Kablonet ekipleri evime gelip internetimi kurdu fakat PC'nin olduğu odada uydu TV prizi olmadığı için bir yan odaya kurduk modemi arada 1 duvar var modem ile PC arasında.

İnternet kuran adam bana kablo ile diğer odaya kadar modemi götürebileceğini fakat kötü gözükeceğini söyledi ve bana Wireless adaptör önerdi. Bildiğiniz veya almamı önerdiğiniz çok iyi bir adaptör var mı? Fiyat önemli değil.

Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Online oyun oynuyorsanız kaliteli bir Wi-Fi Adaptörü almanızı öneriyorum. Şimdiye kadar 15-20 tane Wireless Adaptörü kullandım aralarında bana oyun oynatan tek adaptör ASUS USB-N14 cihazıydı ama benim size önerim kablolu kullanmak için yol aramanız.
Oyun için kablolu önerilmesinin sebebi çoğu Wireless adaptörü aynı anda hem veri gönderip hem alırken problem yaşıyor bu da size yüksek gecikme değerleri çıkartıyor. Sabit indirme hızları veremiyorlar.

Kötü görünmez sen optik kablo al uzat yan odaya götür modemini, bağlan kablolu. Hem Uydunet modemlerinde kronik wifi sorunu var. Sık sık kopma yaşarsın. Ben router aldim bu yüzden.

Oyun oynuyorsanız hiç kablosuz falan kullanmayı denemeyin. İnce kablo kanallarından alıp güzelce döşeyin. Kablosuza güven olmaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı