Wireless Gaming mouse önerisi

Bütçe
1500-2500
2K bütçede güzel hocam biraz daha çıkarsan Gladius 3 bakabilirsin.

Aimpoint modelini bayağı övdü zaten Gladius 2 kullanmıştım Gladius 3 modelini de araştırmıştım ama aimpoint olayını ilk kez gördüm 900TL daha pahalı.

Deathhader V3 Pro 3600 lira ve gladius 3'ten kat kat üstün. Aimpoint modellerde ASUS kendi donanımlarını kullanıyor, olayı o.

Deathhader V3 Pro 3600 lira ve glaius 3'ten kat kat üstün. Aimpoint modellerde ASUS kendi donanımlarını kullanıyor, olayı o.

300-500 çıka çıka 3600TL'lere geldim maşallah, yani aimpoint modelini alacağıma V3 Pro'mu alayım sence?

Çok bütçe zorlamak istemiyorsan Gladius 3 yeterli. Ha 3600 liraya çıktıysan V3 Pro daha mantıklı.

Gladius 3'ü 2000-2500TL bandında yakalarsam kaçırmam hocam ama sanırım para biraz daha elimde kalacak çünkü şu an stokları yok alabilirsem aimpoint modelini alırım fiyatı çok uçuksa V3 Pro alırım teşekkürler.

Hocam sizde olmasanız biz ne yapacağız çok teşekkürler stoklar bitmeden hemen sipariş geçeceğim.

@Kaan Diktaş hocam aimpoint modeli ile normal olanı arasında DPI ve kendi üretmesi harici ne fark var.

Son düzenleme:
Hocam sizde olmasanız biz ne yapacağız çok teşekkürler stoklar bitmeden hemen sipariş geçeceğim.

@Kaan Diktaş hocam aimpoint modeli ile normal olanı arasında DPI ve kendi üretmesi harici ne fark var.

Baktığımda aimpointin daha fazla teknoloji bulundurduğu normal modelde de 8 tane tuş olduğunu gördüm. Aimpoint de 6 tuş mevcut ayrıca normal model 400 IPS iken aimpoint 650IPS. Aralarında fark yok denilecek kadar az. Yapıştırın aimpointi geçin. Fiyatı kampanya ile iyi fiyata geliyor zaten.

Geri
Yukarı