Wireless kulaklık önerisi

Hayırlı olsun. Eğer ayar konusunda kafan karışırsa kendi ayarlarımı verebilirim.
Çok teşekkürler
Hayırlı olsun. Eğer ayar konusunda kafan karışırsa kendi ayarlarımı verebilirim.
Merhaba, kulaklığı aldım ve pek tatmin olamadık yine. Ayarlarınızı söyleyebilir misiniz rica etsem. Bir de valoranta girince sesleri aşırı boğuk yapıyor herhangi bir ayar değişmemiş olarak gözüküyor ama neden böyle bilmiyorum.

Son düzenleme:
Çok teşekkürler.

Merhaba, kulaklığı aldım ve pek tatmin olamadık yine. Ayarlarınızı söyleyebilir misiniz rica etsem. Bir de Valorant'a girince sesleri aşırı boğuk yapıyor herhangi bir ayar değişmemiş olarak gözüküyor ama neden böyle bilmiyorum.

Açıkçası başlarda tatmin edici gelmiyor sonra seviyorsun büyük ihtimalle senin de öyle olacak.

1655051694021.png

Ben Surround ses kapalı bu şekilde kullanıyorum Surround açınca çöp oluyor sesler. Büyük ihtimal açtın ve Valorant'ta bu yüzden boğuk geliyor.

1655051799820.png

Açıkçası başlarda tatmin edici gelmiyor sonra seviyorsun büyük ihtimalle senin de öyle olacak.

Eki Görüntüle 1417438

Ben Surround ses kapalı bu şekilde kullanıyorum Surround açınca çöp oluyor sesler. Büyük ihtimal açtın ve Valorant'ta bu yüzden boğuk geliyor.

Eki Görüntüle 1417439
yok surround da açılmamıştı neden oldu bilmiyorum hatta o kadar kötüydü ki surround açınca iyileşti

Yeni konular

Geri
Yukarı