Wireless kulaklık önerisi

BYenilmezTR

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle selam. Kablolu kulaklıktan sıkıldım ve kablosuz kulaklığın özgürlüğüne geçmek istiyorum ama oyunda oynayıp müzikte dinleyip film de izlemek istiyorum bu kulaklıktan. Oyun oynadığım için 7.1 desteklemesi lazım ve 2.4GHz olması lazım gecikme yüzünden. İki kulaklık arasında kaldım.
Logitech G435 ve ASUS TUF H3 Wireless modelleri arasında kaldım.
Logitech G435 link:

ASUS TUF H3 Wireless link:

Size danışmamdaki bir sebepte şu ki ASUS kulaklığın N11 Trendyol gibi sitelerde 1700'e satılıp Amazon'da (yurt dışı ürün) 1450 liraya satılıyor. Sizce güvenilir mi çünkü ben daha önce yurt dışından bir ürün almadım hiç herhangi bir sorun yaşar mıyım?

Aslında Logitech'te karar kılmıştım ancak özelliklerini incelerken 40mm sürücüler olduğunu gördüm. ASUS'ta 50mmlik sürücüler mevcut. Ben şu an 50mmlik kulaklık kullanıyorum ve kulaklığım Rampage rm K-19 raging Plus.
40mm ve 50mm arasında ne gibi farklılıklar var 50'den 40'a geçersem garip gelirse pişman olursam diye endişeliyim sizce ne yapmalıyım?

Son bir sorum olacak. Rampage Fury X wireless kulaklığı satın aldım fakat aynı frekansta olan bir cihazla çakışıyor (modem gibi) farklı bir marka ile de aynı sorunu yaşar mıyım? Bu sorun herhangi bir 2.4ghz kablosuz kulaklıkta da olur mu?

Son düzenleme:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bende bir süredir kullanıyorum şöyle yorumlarımı bırakayım,

Wireless mesafesi gayet yeterli evin her yerinde kulaklıkla gezebiliyorum bazen apartmandan inip dışarıda oturup müzik dinliyorum.

Wireless halinde kullanırken mikrafonu idare eder fakat kablolu halinde yayın bile yaparsınız.

Çocukluğumdan beri CS ve şuanda da CS:GO ve Valorant oynayan biri olarak söyleyebilirim ki çok rahat ses kasıyorsunuz.

Arkadaşımın kulaklığı olan Hyper X Cloud S ile kıyaslandığında hem mikrafon hemde ses kasma anlamında daha iyi.

Burası baya iyi kulaklığın BASSları baya baya iyi, önceden müzik dinlemeyen biri olarak bu kulaklığı aldığımdan beri müzik dinliyorum.

Kafaya tam oturuyor ve pedlerde boşluk kalmıyor.

Bunlar benim deneyimlerimin bir kısmı bu güne kadar bu kulaklık kötü diyeceğim bir şey yaşamadım ama yinede burası technopat forumu rampape ürünlerine bakmadan markası rampage olduğu için bu kötü der geçerler artık size kalmış, aldığınız kulaklık şimdiden hayırlı olsun.

Son düzenleme:
7.1 ve Oyun konusundan bahsetmişsiniz fakat G435'in driver desteği bile yok. Bu şartlarınıza göre baştan elenmesi gerekir.
Bunu bilmiyordum. Açıkçası bende asusa daha yakınım ancak diğer sitelere göre fiyattaki ucuzluk beni korkutuyor o yüzden arasında kaldım çünkü o fiyat segmentinde kablosuz oyuncu kulaklığı gerçekten az

Wireless mesafesi gayet yeterli evin her yerinde kulaklıkla gezebiliyorum bazen apartmandan inip dışarıda oturup müzik dinliyorum.

Wireless halinde kullanırken mikrafonu idare eder fakat kablolu halinde yayın bile yaparsınız.

Çocukluğumdan beri CS ve şuanda da CS:GO ve Valorant oynayan biri olarak söyleyebilirim ki çok rahat ses kasıyorsunuz.

Arkadaşımın kulaklığı olan Hyper X Cloud S ile kıyaslandığında hem mikrafon hemde ses kasma anlamında daha iyi.

Burası baya iyi kulaklığın BASSları baya baya iyi, önceden müzik dinlemeyen biri olarak bu kulaklığı aldığımdan beri müzik dinliyorum.

Bunlar benim deneyimlerimin bir kısmı bu güne kadar bu kulaklık kötü diyeceğim bir şey yaşamadım ama yinede burası technopat forumu rampape ürünlerine bakmadan markası rampage olduğu için bu kötü der geçerler artık size kalmış, aldığınız kulaklık şimdiden hayırlı olsun.
Bu kulaklığı kullandım hali hazırda elimde şu an ancak ürünle ilgili problem yaşadığım için iade düşünüyorum

Kendi yorumunuzu yeni gördüm kusura bakmayın. Şu an bu kulaklık bende var ancak komşulardan birinin modemiyle çakıştığını düşünüyorum çünkü kulaklığın sol tarafından kısıkta olsa bir sssss sesi geliyor dip ses olmadığına eminim çünkü hem pc den hemde kulaklıktan sesi kapatsam da bu ses gelmeye devam ediyor satıcısı olan furylevel ile görüştüm değişim yapalım dedi yaptık sıfır bir ürün gönderdi ancak sorun hala devam ediyor. Kulaklığın kalitesi konusunda sizinle hem fikirim gerçekten güzel bir kulaklık değişmeyi de pek istemiyorum aslında acaba başka bir marka kullandığımda sorun çözülür mü diye düşünüyorum sizce?

Son düzenleme:
Bu fiyat bandında Barracuda X var başarılı olarak, driver desteği yok fakat 7.1 desteği var. Ayrıca mikrofon kalitesi falan gayet iyi. Bütçe artarsa Barracuda X, daha artarsa HS80 falan olabilir.
Düşük bütçe kablosuzlar çok iyi değil.

Bunu bilmiyordum. Açıkçası bende asusa daha yakınım ancak diğer sitelere göre fiyattaki ucuzluk beni korkutuyor o yüzden arasında kaldım çünkü o fiyat segmentinde kablosuz oyuncu kulaklığı gerçekten az

Bu kulaklığı kullandım hali hazırda elimde şu an ancak ürünle ilgili problem yaşadığım için iade düşünüyorum

Kendi yorumunuzu yeni gördüm kusura bakmayın. Şu an bu kulaklık bende var ancak komşulardan birinin modemiyle çakıştığını düşünüyorum çünkü kulaklığın sol tarafından kısıkta olsa bir sssss sesi geliyor dip ses olmadığına eminim çünkü hem pc den hemde kulaklıktan sesi kapatsam da bu ses gelmeye devam ediyor satıcısı olan furylevel ile görüştüm değişim yapalım dedi yaptık sıfır bir ürün gönderdi ancak sorun hala devam ediyor. Kulaklığın kalitesi konusunda sizinle hem fikirim gerçekten güzel bir kulaklık değişmeyi de pek istemiyorum aslında acaba başka bir marka kullandığımda sorun çözülür mü diye düşünüyorum sizce?
Anladım hocam haklı olabilirsiniz ben hiç öyle bir sorunla karşılaşmadım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı