Wireless Kulaklık Önerisi

Antonio Montana

Kilopat
Yer
El Fureidis
Merhaba arkadaşlar ben yeni bir kulaklık almak istiyorum şu anki kulaklığımdan bezdim (Cloud Silver) ne rahat ne de kaliteli. Benim aklımda Arctis 7 almak var ama başka kulaklıklara da gözüm kaymıyor değil hani. Genellikle oyun oynar film izlerim arada bir de müzik dinlerim, kulaklıkta olmasını istediğim özellikler kafa bandı rahat olacak, kulak pedleri deri olmayacak ve şarjı en az 15 saat gidecek. BÜTÇE : 1200 TL (SABİT ARTIRAMAM)

Arctis 7 alabilirsin o halde, Arctis 5-7 kullandım şuan Pro Wireless kullanıyorum. Bu seviye kulaklıkta bile dip ses var fakat hiçbir şey açılmadığında duyuluyor. Herhangi bir ses olduğunda dip sesi kesiyor. Bluetoothta sıkıntı olmazken pc'de yapıyor. Belki de problem benim donanımım da bilmiyorum fakat özet olarak SS Arctis öneririm. Ayrıca HS70 yerine bana hala Void Pro modelleri daha mantıklı geliyor.

Arctis 7 alabilirsin o halde, Arctis 5-7 kullandım şuan Pro Wireless kullanıyorum. Bu seviye kulaklıkta bile dip ses var fakat hiçbir şey açılmadığında duyuluyor. Herhangi bir ses olduğunda dip sesi kesiyor. Bluetoothta sıkıntı olmazken pc'de yapıyor. Belki de problem benim donanımım da bilmiyorum fakat özet olarak SS Arctis öneririm. Ayrıca HS70 yerine bana hala Void Pro modelleri daha mantıklı geliyor.
Arctis 7 almak istiyorum ama korktuğum tek şey var kullananlardan bazıları dedi ki film izlerken iyi performans alamıyormuşuz, şahsen Cloud Silver'den iyi performans versin yeterli.

Arctis 7 Wireless modelinin stereo kalitesi Cloud Silverden bile düşük diye biliyorum. Arctis Pro + Gamedac almadıktan sonra memnun etmez bence. Cloud Flight, Arctis 7'den daha iyi sunuyordur stereo kalitesini ama deri olması sizin için sıkıntıymış.

Arctis 7 Wireless modelinin stereo kalitesi Cloud Silverden bile düşük diye biliyorum. Arctis Pro + Gamedac almadıktan sonra memnun etmez bence. Cloud Flight, Arctis 7'den daha iyi sunuyordur stereo kalitesini ama deri olması sizin için sıkıntıymış.
Arctis Pro almak isterim ama kendileri 3000 TL Flight'da mikrofon da problem şu an da öyle bir mikrofon kullanıyorum ve hiç güzel değil.
Razer Nari Kablosuz
Steelseries Arctis 7
Corsair HS70
HyperX Cloud Flight
Razer Nari'nin kullanma süresi ne kadar?
Öff öf ne yapacağım konusunda çok kararsız kaldım..
@Viktor R3znov yardımcı olur musun

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı