Wireless mavi ekran veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

cds.zip

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarıma bir Wi-Fi adaptörü taktım normalde Ethernet ile kullanabildiğim interneti şimdi adaptör ile bağlanmaya çalışınca mavi ekran hatası verip bilgisayar yeniden başlatılıyor. Minidump dosyasını atamam çünkü bilgisayarda internet yok ve telefondan yazıyorum adaptörün desteklediği sürümlerde Windows 10 yoktu acaba o yüzden olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem nedir? Adaptör modeli nedir?

Anladım. Uygun sürücü yoksa veya cihazda problem varsa mavi ekran verebilir. Farklı bir adaptörle deneyebilirsiniz.

Bilgisayarıma bir Wi-Fi adaptörü taktım normalde Ethernet ile kullanabildiğim interneti şimdi adaptör ile bağlanmaya çalışınca mavi ekran hatası verip bilgisayar yeniden başlatılıyor. Minidump dosyasını atamam çünkü bilgisayarda internet yok ve telefondan yazıyorum adaptörün desteklediği sürümlerde Windows 10 yoktu acaba o yüzden olabilir mi?

Adaptörünüzün modeli nedir?

Hocam, elimizde dosyalar yokken ihtimallere göre gidiyoruz. Dediğinize göre adaptör takınca sorun oluyor. Daha güncel ve sürücüsü olan cihazlar sorun yapmaz.

Donanım kimliğini de atar mısınız?

O nedir söyler misiniz?
Hocam, elimizde dosyalar yokken ihtimallere göre gidiyoruz. Dediğinize göre adaptör takınca sorun oluyor. Daha güncel ve sürücüsü olan cihazlar sorun yapmaz.

Yeni sürücü sipariş ettim sıkıntı adaptör takınca değil adaptör ile internete bağlanınca oluyor.

Sipariş ettiğim adaptör elime ulaştı ve hala çalışmıyor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı