Wireless oyuncu kulaklık önerisi

Mustafa atak

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bütçe önemsiz düşündüğüm 3 kulaklık var:

1. G733
  2. G PRO X2
  3. Cloud 3

Ürünü kullanmış ya da kullanmakta olanlar yazarsa sevinirim. Onun dışında tavsiye edebileceğiniz kulakliklari da bekliyorum.

G733 iyi ama basslarda kötü.

Cloud 3 iyi değil, 2 daha iyiydi gibi geldi bana.

G PRO X 2 denemedim.

Şu an Cloud2 var ancak sol taraftaki hoparlör yuksek bas veyahut da yüksek seste patlama yapiyor guzel kulaklık evet ama şu an bir daha bu markadan alir miyim bilmiyorum Cloud 3 yeni ciktigi ve guzel göründüğü icin dusunmustum.

SS al keyfine bak.

@ddnnn @pawEn her modeli değil şu son 1 ay içinde iyisiyle kötüsüyle SS kulaklık geçti elimden bilenler bilir neler çektiğimi Arctis 7 Plus kötü değil alınabilir.

SS al keyfine bak.

Birkac konuda da okudum bayağı tavsiye ediyorlar ancak bilemedim fiyatica gayet iyi. Siz kullandinizmi dip ses problemi falan var mı?

Corsair HS80 Max Wireless öneririm. Max modelini Türkiye'de bulması çok zor, ben Amazon Japonya üzerinden aldım. Yurt dışından alamam dersen HS80 RGB Wireless da bakabilirsin. Rahatlık, ses ve bass kalitesi, harika mikrofonu, 60 saat şarj süresi (sadece Max modelinde) gibi artıları var.

Corsair HS80 Max Wireless öneririm. Max modelini Türkiye'de bulması çok zor, ben Amazon Japonya üzerinden aldım. Yurt dışından alamam dersen HS80 RGB Wireless da bakabilirsin. Rahatlık, ses ve bass kalitesi, harika mikrofonu, 60 saat şarj süresi (sadece Max modelinde) gibi artıları var.
Kronik olarak kafa bandı kırılıyor ve pedleri patlıyor. Ses ve mikrofon kalitesine diyecek yok ama sen birşey yap veya yapma bir süre sonra karınca bile dokunsa kırılıyor kafa bandı.

Geri
Yukarı