Wireless Place sitesinden telefon alınır mı?

Furkanbuba

Decapat
Daha fazla  
Gsmarena'da telefon karşılaştırması yaparken fark ettim. Siteyi açar açmaz fiyatların TL bazlı olduğunu ve çoğu modelin Türkiye'de çalıştığını yazınca heveslendim.( GSM unlocked ınternational version diye belirtilmiş). Fiyatlar haliye bayağı aşağıda. Kısaca alınır mı? Veya en azından iki SIM kartında da RSA kilidi olmayan bir model alınır mı? Örneğin Xiaomi modelleri

Gsmarena'da telefon karşılaştırması yaparken fark ettim. Siteyi açar açmaz fiyatların TL bazlı olduğunu ve çoğu modelin Türkiye'de çalıştığını yazınca heveslendim.( GSM unlocked ınternational version diye belirtilmiş). Fiyatlar haliye bayağı aşağıda. Kısaca alınır mı? Veya en azından iki SIM kartında da RSA kilidi olmayan bir model alınır mı? Örneğin Xiaomi modelleri
Siteyi bilmiyorum ama SIM unlocked olması, operatör kilidi olmadığı anlamına geliyor.; hâlâ Türkiye'de kayıt yaptırmanız veya 4 ay kullanıp diğer slota geçmeniz vs. gerekecek.

Yurtdışından alınacaksa birçok alternatif var zaten, kargo ile ülkeye telefon girmediği için yurt içi durumunu konuşmaya bile gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı