N11 Sitesinden Telefon Alınır mı?

N11’e güvenirim. Birkaç satıcı ile anlaşmazlığım çıktığında bile, araya girdiler ve sorunumu çözdüler. Satıcı puanı yüksekse, oradan da bir güven faktörü geliyor zaten. 2 farklı güvenlik kademesi var gibi oluyor bu durumda.

Ben aldım satıcının yorumları iyiydi ama başka sitede başka şirket adıyla sıfır diye çalıntı telefon satıldığını bile söylemişlerdi. .Çoğusunun bot olduğunu unutma. %99 sorun olmayacaktır ama iyi mağazalar varken buradan alışveriş son tercihin olsun. Techpazar'ı biliyorum buradan alışveriş yaparsan sorun olma ihtimali düşük. Çin telefonları elden almak her zaman daha iyidir, global versiyon mu yoksa rootlu versiyon mu bakılıp alınmalı. Bol şans. Sorularda gördüm, satıcıya sorun ama büyük ihtimalle garanti Delta'dır.
Bulunduğum işde elden alabileceğim bir yer maalesef yok. Çin ya da Global versiyon olup olmadığını anlamaktan kasıt sanırım cihazı inceleyerek alın diyorsunuz. İnternetten almak zorunda kalıcam galiba çünkü dediğim gibi teknoloji marketler çok faiz koyuyor ve elden alabilmem zor gibi.
Satıcı güvenilir. Puanıda iyi n11 den defalarca alışveriş yaptım sıkıntı yaşamadım. tabi cihazı bilmiyorum nasıldır ama yorumlar iyi. Cihazda sorun olursa faturadan firmaya ulaşabilir veya xiaomi teknik servise ulaşarak sorunu çözebilirsin. Cihaz için benim tavsiyem internetteki yorumları youtube da varsa incelemeleri izle ona göre almayı düşün fikir edinirsin. Kolay gelsin.
Öncelikle teşekkür ederim. Cihazı uzun süredir inceliyorum. Teknoloji marketlerde kısıtlı da olsa biraz bakma şansım oldu. Ama fiyat yüzünden internetten almak daha mantıklı. Türkiye garantili cihaz olduğu belirtilmiş.
Yorumlarda Delta garantili olduğundan bahsetmişler. Distribütör değil mi yani ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı