Wise Care 365 nasıldır?

BE2970DF-8F65-4276-95ED-B44DD7718217.png

Mükemmel uygulama, öneriyorum. Temizlik ve optimizasyon programları arasında en iyisi bu bence. Bir sürü Free özelliği var.

CCleaner, Wise Care 365 kadar detaylı temizlik yapmıyor zaten. %temp% temizleyip bırakıyor. Wise Care 365 ise, .tmp olan geçici dosyaları bile siliyor, önbellek ne varsa hepsini.

Mükemmel uygulama, öneriyorum. Temizlik ve optimizasyon programları arasında en iyisi bu bence. Bir sürü Free özelliği var.

CCleaner, Wise Care 365 kadar detaylı temizlik yapmıyor zaten. %temp% temizleyip bırakıyor. Wise Care 365 ise, .tmp olan geçici dosyaları bile siliyor, önbellek ne varsa hepsini.
Hocam bu temizlik uygulamaları sistem stabilitesini düşürüyor ya? Bu düşürmez değil mi?

Hocam bu temizlik uygulamaları sistem stabilitesini düşürüyor ya? Bu düşürmez değil mi?

Hayır, aksine yaptığı optimizasyon sayesinde hızlandırır. Sistem sıcaklığını bile bedava ek uygulama olmadan görebiliyorsunuz.

Hocam biri ekşi sözlükte, "sistem dosyalarını ve sürücülerini bozan uygulama, uzak durun!" yazmış. Ne kadar doğru?

2010'da falan mı yazmış onu? Kaç aydır kullanıyorum, sistem dosyaları, sürücü falan bozmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı