Wise kullanılır mı?

Playboi

Hectopat
Yer
Detroit
Daha fazla  
Eb24 isimli siteden euro olarak ödeme alacağım. Daha sonra bu parayı TL'ye çevirmek istiyorum. Wise kullanabilri miyim acaba? 18 Yaşıma yeni girdiğim için bu işlerden hiç anlamam. Yardımcı olursanız sevinirim. @Ebu Zalim

Ben Wise kullanıyorum, gayet memnunum.

Türkiye'den çekildi mi hocam? Öyle demiş yukarıda bir arkadaş.

Direkt olarak TL alamıyorsun hesabına ancak Euro olarak Wise hesabına aktarabilir. Sonra da banka hesabına çekersin.
Bu süreçte ne kadar kesinti olur acaba hocam bilginiz var mı?

Hocam herhangi aylık, yıllık ücret var mıdır?

Türkiye'den çekildi mi hocam? Öyle demiş yukarıda bir arkadaş.

Bu süreçte ne kadar kesinti olur acaba hocam bilginiz var mı?

Hocam herhangi aylık, yıllık ücret var mıdır?
Hocam şimdi kontrol ettim TRY kullanıp para yollayamıyorsunuz bir başkasının hesabına ama Euro ya da Dolar olarak karşı taraftan Wise hesabınıza para çekebilirsiniz ve gelen parayı kendi yerel banka hesaplarınıza çekebilirsiniz. Hayır herhangi bir ücret yok sadece sizden komisyon alıyor, oranları internet sitesinde görebilirsiniz.

Direkt olarak TL alamıyorsun hesabına ancak Euro olarak Wise hesabına aktarabilir. Sonra da banka hesabına çekersin.
Yanlış bilgi veriyorsun , Wise direkt olarak sana tl atabiliyor kur bilgisine göre çevirip atıyorlar. Bende düzenli usd ödemesi alıyorum (ki zaten usd olarak almak felaket komisyonlarla sonuçlanıyor TL ye çevirip çekmek en mantıklısı) ve soruna gelirsek evet kullanabilirsin.

Not: Tr den çekildi vs diyorlardı burada evet ama ben ödeme almaya devam ettim haftaya bugün de yine ödeme alıcam bir sıkıntı olursa burayı güncellerim. Çalıştığın siteye ödemelerini TL ye çevirip yollamalarını iste (bende öyle yapıyorum) yoksa dolar komisyonu yersin ki bu baya kötü.

Yanlış bilgi veriyorsun, Wise direkt olarak sana TL atabiliyor kur bilgisine göre çevirip atıyorlar. Bende düzenli USD ödemesi alıyorum (ki zaten USD olarak almak felaket komisyonlarla sonuçlanıyor TL'ye çevirip çekmek en mantıklısı) ve soruna gelirsek evet kullanabilirsin.

Not: TR'den çekildi vs diyorlardı burada evet ama ben ödeme almaya devam ettim haftaya bugün de yine ödeme alacağım bir sıkıntı olursa burayı güncellerim. Çalıştığın siteye ödemelerini TL'ye çevirip yollamalarını iste (bende öyle yapıyorum) yoksa dolar komisyonu yersin ki bu bayağı kötü.

Anladım hocam. Yani şu anda çalıştığım site bana alacağım parayı TL'ye çevirip Wise hesabıma yollayabilir düşük bir komisyon ile. Bu Wise hesabımdaki Türk lirasını da daha sonra yerel bankalara çekebilirim. Doğru muyum?

Anladım hocam. Yani şu anda çalıştığım site bana alacağım parayı TL'ye çevirip Wise hesabıma yollayabilir düşük bir komisyon ile. Bu Wise hesabımdaki Türk lirasını da daha sonra yerel bankalara çekebilirim. Doğru muyum?
Hayır direkt olarak wise üzerinden kendi local banka hesabına alıyorsun. Örnek olarak ben çalıştığım siteden 400 dolar bakiyemi çekiyorum site bunu wise üzerinden tl ye çevirerek benim girdiğim iban adresine yolluyor otomatik. Yani senin bişiyle uğraşmana gerek yok sadece withdrawal yapıp paranı hesabına alacaksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı