Çözüldü WiseCleaner sonrası bilgisayar akıcılığı gitti

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cenesvin

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, masaüstünde fare ile tıklayıp sürüklediğimde mavi bir kare oluştururdum... Wisecleaner diye bir program indirdim boş regedit kayıtlarını silmesi için, sonra sildiğimde bilgisayarı yeniden başlatayım dedim ve mavi kare oluşturamıyorum, oluşturmaya çalıştığımda ise içi boş, köşeleri "..." olan beyaz renkli kutu oluyor ve bilgisayarımdaki akıcılığı hissetmiyorum. Akıcılık gitmiş hızlanmış oldu ama ben akıcı olsun istiyorum. Büyük ihtimal dosya gezginleri ayarlarından bir şey ayarlamam gerekiyor, sizce ne yapabilirim format atmak dışında? Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Merhaba arkadaşlar, masaüstünde fare ile tıklayıp sürüklediğimde mavi bir kare oluştururdum... Wisecleaner diye bir program indirdim boş regedit kayıtlarını silmesi için, sonra sildiğimde bilgisayarı yeniden başlatayım dedim ve mavi kare oluşturamıyorum, oluşturmaya çalıştığımda ise içi boş, köşeleri "..." olan beyaz renkli kutu oluyor ve bilgisayarımdaki akıcılığı hissetmiyorum. Akıcılık gitmiş hızlanmış oldu ama ben akıcı olsun istiyorum. Büyük ihtimal dosya gezginleri ayarlarından bir şey ayarlamam gerekiyor, sizce ne yapabilirim format atmak dışında? Şimdiden teşekkürler.
(Gelişmiş Sistem Ayarları > Performans > Yarı saydam seçim dikdörtgeni göster) Yolunu izleyerek açabilirsin. Yazılım prefetch gibi klasörlerin içeriğini silip, varsayılan hale getirdiyse eğer geçici olarak bazı programlar yavaş tepki veriyor olabilir.
(Gelişmiş Sistem Ayarları > Performans > Yarı saydam seçim dikdörtgeni göster) Yolunu izleyerek açabilirsin. Yazılım prefetch gibi klasörlerin içeriğini silip, varsayılan hale getirdiyse eğer geçici olarak bazı programlar yavaş tepki veriyor olabilir.

Çözüm
Kayıt defteri temizliğinden dolayı değil. Uygulamanın Sistem ayarlama kısmı belirli değerleri ve efektleri kapatıyor. Arkadaşın söylediği yöntem ile açabilirsiniz. Animasyonlar kapanınca, sistem akıcılığı gitmiş gibi gelebilir.

Screenshot_1.png

Çok teşekkürler değerli cevaplarınız için. Yarın ilk işim sizin dediklerinize göz atmak olacak. Bu arada sinirden programı sildim.

Benim yaptığım KCS ıron cleaner programını dene bilgisayarına iyi gelecektir harika program
Wise Care gibi programları bıraktım sadece kendi yaptığım yazılımı kullanıyorum diğerlerinden daha iyi sonuç gösteriyor diyebilirim size.

hocam öncelikle size ne kadar teşekkür etsem azdır sayenizde yeniden eskisi gibi yaptım çok teşekkür ederim yeniden.
Benim yaptığım KCS ıron cleaner programını dene bilgisayarına iyi gelecektir harika program
Wise Care gibi programları bıraktım sadece kendi yaptığım yazılımı kullanıyorum diğerlerinden daha iyi sonuç gösteriyor diyebilirim size.
indireceğim hocam ama yeniden böyle sorunlar yaşamam dimi

Hocam öncelikle size ne kadar teşekkür etsem azdır sayenizde yeniden eskisi gibi yaptım çok teşekkür ederim yeniden.

İndireceğim hocam ama yeniden böyle sorunlar yaşamam değil mi?

Benim yazılımıma güvenebilirsin :D.
çok kişiye denettirdim bilgisayarı boşaltıyor resmen.
Bir de RAM temizleyicisi var Wise'dan kat kat daha iyi istersen karşılaştırabilirsin.
İşlev acısından gerçekten çok iyi.

Hiçbir sorun yaşamazsın.

Benim yazılımıma güvenebilirsin :D.
Çok kişiye denettirdim bilgisayarı boşaltıyor resmen.
Bir de RAM temizleyicisi var Wise'dan kat kat daha iyi istersen karşılaştırabilirsin.
İşlev acısından gerçekten çok iyi.

Hiçbir sorun yaşamazsın.

Deniyorum hocam teşekkür ederim... Karşılaştırmaya gerek yok diye düşünüyorum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı