Kapalı Witcher 1, 2, 3 sadece 5TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aynı anda girme gibi bir durum var mı tam olarak nasıl oluyor?
5 kişi aynı anda oynayabiliyor. Bunlar o kişilerin asıl hesap sahibi izin verdiği sürece Cloud Save'de kalıyor. Tabii kendi save'n sende başkasının save'i onda. Yani son kaldığın yerden başlayabilirsin oyuna.
Not: Yanlışım varsa düzeltin lütfen.
Fiyatı uygun değil arkadaşlar, indirim daha geçen haftaydı üçlü seti 17.99TL'ye sattılar.
Ki aile paylaşımı olunca birinin oynadığı oyunu oynayamıyorsunuz ha bire sıra bekleyeceksiniz.
Bende o indirimi yakalayamayanlara 3 oyunu 5TL'ye 3 aylık erişim süresi tanıyorum.

5 kişi aynı anda oynayabiliyor. Bunlar o kişilerin asıl hesap sahibi izin verdiği sürece Cloud Save'de kalıyor. Tabii kendi Save'n sende başkasının Save'i onda. Yani son kaldığın yerden başlayabilirsin oyuna.
Not: Yanlışım varsa düzeltin lütfen.

Herkes aynı anda giremiyor aile paylaşımında, örneğin siz CS:GO oynarken bile giremiyor kimse aile paylaşımı tamamen mantıksız. Hesabı paylaşmanız gerek.

Herkes aynı anda giremiyor aile paylaşımında, örneğin siz CS:GO oynarken bile giremiyor kimse aile paylaşımı tamamen mantıksız. Hesabı paylaşmanız gerek.
Şimdi araştırdım ve haklısınız hocam. Eğer öyle bir olay yaşanırsa hesabı veririm arkadaşlara.

Satın aldım, gayet güvenilir bir satıcı. İyi satışlar hocam!

3 aylık erişim sistemi olmasa alırdım. 3 aya zaten elbet Witcher serisi indirime girer. O zaman alırım.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı