Witcher 1 bölüm geçilmiyor

ensareis

Hectopat
Makaleler
17
Merhabalar. 3. bölümde 2 tane görev var. 1.'si dişçi görevi olan Hiç Acımayacak görevi. O görevde ne yapacağımızı ve hangi konuma gitmem gerektiğini açıklamıyor. 2. olarak ta Yaren Bolt'u bulamıyorum. Oduncu kampında yok. Şimdiden teşekkürler.

Dişçi görevine yardımcı olabilir bu video. Yaren Bolt hakkında bilgi bulamadım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhabalar. 3. bölümde 2 tane görev var. 1.'si dişçi görevi olan Hiç Acımayacak görevi. O görevde ne yapacağımızı ve hangi konuma gitmem gerektiğini açıklamıyor. 2. olarak ta Yaren Bolt'u bulamıyorum. Oduncu kampında yok. Şimdiden teşekkürler.
Hocam zaten dişçi bölümünde görev listesinde avlamanız gereken yaratıklar mevcut ve o bölüm 5. chapterda hafif spoiler ''bir dövüş'' ile sona eriyor. Yani daha sürecek. Yaren Bolt olayı ise sanırım ikinci bölümde yapmanız gereken görevi ertelediniz bu sebeple bu görevler maalesef yapılamıyor.

20220321134228_1.jpg

Görev açıklamasında hangi dişleri verdiğim veya hangi dişleri vermem gerektiği yazmıyor. Hatırladığım kadarıyla Barghest kafatası ve Fleder dişi verdim. Başka neyin dişi var ve nereden bulabilirim? Won't Hurt a Bit şurada yazıyor da tam anlamıyorum.

Eki Görüntüle 1338285

Görev açıklamasında hangi dişleri verdiğim veya hangi dişleri vermem gerektiği yazmıyor. Hatırladığım kadarıyla Barghest kafatası ve Fleder dişi verdim. Başka neyin dişi var ve nereden bulabilirim? Won't Hurt a Bit şurada yazıyor da tam anlamıyorum.
5. bölümde birkaç kişinin toplandığı göçmen kampında "Zdenek" adlı adamla dövüşmen lazım. Ondan diş isteyince sana ihtiyacın olan bir dişi veriyor.

Köpek veya kurt gibi hayvanların dişlerini verebilirsin.

Geceleyin mezarlıkta çıkan dev gibi yaratıkları ve alpleri öldürüp dişlerini dişlerini alabilirsin.

1. bölümdeki büyülü köpeklerin (barghest) dişlerini eğer satmadıysan onları da ver.

Geri
Yukarı