Çözüldü Witcher 1: Enhanced Edition açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

HellForce_X

Centipat
Daha fazla  
RAM
XPG 16GB 3600MHZ
Ekran kartı
GTX1650
İşlemci
I3 9100F
Merhaba, dün tekrar Witcher serisine başlamak istedim. Steam üzerinden Witcher 1: Enhanced Edition indirdim ve bugün açmayı denediğimde açılmadı. Kütüphane üzerinden oyna tuşuna bastığımda tepkisiz kalıyor, bunun sebebini bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Kullandığım işletim sistemi: Windows 10 Pro 19044.

Ayrıca Steam üzerinden nasıl hata raporu çıkar bilemediğim için onu koyamadım bilgisi olan varsa rapor da çıkartabilirim.

Teşekkürler :)

Çözüm
Arastiriyorum hocam.
Boyle bir cozum buldum:
Görev Yöneticisi penceresini açın ve Steam Client Bootstrapper ile ilişkili tüm işlemleri sonlandırın.
Ardından, Dosya Gezgini'ni (Windows + E) açın ve Steam kurulum klasörüne gidin.
ClientRegistry.blob dosyasını bulun ve ClientRegistryold.blob olarak yeniden adlandırın.
Steam'i tekrar başlattığınızda, bu dosya tekrar oluşturulacaktır. Steam oyununu tekrar çalıştırın ve
Steam oyununun başlatılamaması sorununun devam edip etmediğine bakın. Eğer temizlendiyse, Steam klasörüne gidin ve Steamerrorreporter.exe dosyasını çalıştırın.
  • C:\Program Files (x86)\Steam buraya baktığımda ClientRegistry.blob dosyası yok

Sorunumu rastgele de olsa çözmüş bulunmaktayım. GTAV'e girdiğimde ekranda sağda ve altta çubuklar çıkıyordu bende sorunun Wallpaper Engine ve TaskbarX'den kaynaklandığını araştırarak buldum ikisini sildim sorunum çözüldü Witcher için de tekrar deneyeyim diye Steam'de oyna tuşuna bastım ve oyunum açıldı. Yine de yardımcı olanlar sağ olun :)
Son düzenleme:
Yok mu yardım edebilen ya?
Arastiriyorum hocam.
Boyle bir cozum buldum:
Görev Yöneticisi penceresini açın ve Steam Client Bootstrapper ile ilişkili tüm işlemleri sonlandırın.
ClientRegistry.blob dosyasını bulun ve ClientRegistryold.blob olarak yeniden adlandırın.
Steam'i tekrar başlattığınızda, bu dosya tekrar oluşturulacaktır. Steam oyununu tekrar çalıştırın ve
Steam oyununun başlatılamaması sorununun devam edip etmediğine bakın. Eğer temizlendiyse, Steam klasörüne gidin ve Steamerrorreporter.exe dosyasını çalıştırın.

Arastiriyorum hocam.
Boyle bir cozum buldum:
  • C:\Program Files (x86)\Steam buraya baktığımda ClientRegistry.blob dosyası yok

Sorunumu rastgele de olsa çözmüş bulunmaktayım. GTAV'e girdiğimde ekranda sağda ve altta çubuklar çıkıyordu bende sorunun Wallpaper Engine ve TaskbarX'den kaynaklandığını araştırarak buldum ikisini sildim sorunum çözüldü Witcher için de tekrar deneyeyim diye Steam'de oyna tuşuna bastım ve oyunum açıldı. Yine de yardımcı olanlar sağ olun :)

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı