Sürprizbozan Witcher 1 hikayesi

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
YouTube'da anlatımı var izleyebilirsin. 5 dakikalık kısa videolar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradan izle 5 dakika zaten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu videoyu izledim fakat pek bir şey anlamadım. Geralt paralı bir asker mu?

Buradan izle 5 dakika zaten.

Suriyeli Geralt (baslıktakı resım ıcın dıyorum (!))

Bu videoyu izledim fakat pek bir şey anlamadım. Geralt paralı bir asker mu?
Temelde evet. Geralt gibilere witcher deniyor. Witcherlar canavar avlaması için küçük yaşta witcher okulları tarafından alınıp eğitilen ve daha güçlü olmaları için mutasyona uğratılan kişiler. Süper asker gibi de düşünebilirsin. Eğitimleri bittikten sonra her biri dünyayı gezip para karşılığı canavarları öldürüyorlar.

Temelde evet. Geralt gibilere Witcher deniyor. Witcher'lar canavar avlaması için küçük yaşta Witcher okulları tarafından alınıp eğitilen ve daha güçlü olmaları için mutasyona uğratılan kişiler. Süper asker gibi de düşünebilirsin. Eğitimleri bittikten sonra her biri dünyayı gezip para karşılığı canavarları öldürüyorlar.

Tüm oyun canavar kesmekten mi ibaret? Yoksa başka olaylar da var mı? 2. ve 3. oyunu çok övenler var denemek istedim.

Yok mu hikayeyi özetleyebilecek? 2. oyuna başlasam direkt çok şey kaçırır mıyım?
İnternette buldukların dışında yapabileceğin çok bir şey yok. Buradaki çoğu kişi oynamamıştır bile oyunu. Tam hatırlayabilsem özetlemeye çalışırdım ama yıllar geçti oynayalı.

Tüm oyun canavar kesmekten mi ibaret? Yoksa başka olaylar da var mı? 2. ve 3. oyunu çok övenler var denemek istedim.
Hayır, hayır. :D Basit bir witcherın olayı canavar kesmek olurdu ama Geralt biraz farklı o açıdan. Başına gelen birçok şey var. Aşağıda fena olmayan bir özet var, işine yarayabilir.

Geri
Yukarı