Sürprizbozan Witcher 1 kapı açılmıyor

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DROHEX

Hectopat
Kısaca anlatayım. Witcher 1. oyun striganın mezarı zırh parçaları aldım. Mezerdaki herkesi öldürdüm. Çıkışa gittim ancak kapı açılmıyor. Velerad kapıda bekliyor. Yaratığı öldürmeden kapı açılmayacak diyor. İçeride yaratık var da ben mi bilmiyorum? Bilen varsa yardım edebilir mi?

Kısaca anlatayım. Witcher 1. oyun striganın mezarı zırh parçaları aldım. Mezerdaki herkesi öldürdüm. Çıkışa gittim ancak kapı açılmıyor. Velerad kapıda bekliyor. Yaratığı öldürmeden kapı açılmayacak diyor. İçeride yaratık var da ben mi bilmiyorum? Bilen varsa yardım edebilir mi?
Yer altına falan sıkışmış olabilir bug'dan?

İçeride oyunun introsundaki yaratık var. Biraz gezinmelisin. Ayrıca öldürmene gerek yok, istersen onu lanetten kurtarabilirsin.

Hocam çok gezdim 1 tane yaratık yok öyle Max 3 düşman çıkıyor.

İçeride oyunun introsundaki yaratık var. Biraz gezinmelisin. Ayrıca öldürmene gerek yok, istersen onu lanetten kurtarabilirsin.

Yani introdaki düşman gibi bir düşman yok bir de taştan içeri girdiğimizde mi çıkıyor girmeden mi çıkıyor o düşman.

Hocam çok gezdim 1 tane yaratık yok öyle Max 3 düşman çıkıyor.

Yani introdaki düşman gibi bir düşman yok bir de taştan içeri girdiğimizde mi çıkıyor girmeden mi çıkıyor o düşman.
Ekran görüntüsü atabilir misin? Ayrıca o yaratık mezarın içinde, dikkatlice her yeri dolaş. Taştan içeri geçilmiyor diye hatırlıyorum. Ama yine de Aard ile taşı kırmayı dene.

Hocam kusura bakma biraz geç cevap veriyorum hiç fotoğraf falan uğraşmayalım diye video atayım 2.30 dk lık videoyu çektikten sonra daha çok dolaştım her yerde 2 dk AFK kaldım yok gelen giden. Videoyu sana nasıl ulaştırabilirim şu anda onun için uğraşıyorum.

Yer altına falan sıkışmış olabilir Bug'dan?

Olabilir onun için uğraşıyorum işaretlerle falan bilemiyorum.

Ya orası labirent gibi bir yer. Bende çok takıldım ama bu Basilisk midir nedir bir canavar vardı.

Basilixi falan öldürdüm basilixlik sıkıntı yok toplam 3 tane canavar öldürdüm. Basilix-gulyabani 2 tane.

Ya orası labirent gibi bir yer. Bende çok takıldım ama bu basilisk midir nedir bir canavar vardı onu bulmalısı

Ya orası labirent gibi bir yer. Bende çok takıldım ama bu basilisk midir nedir bir canavar vardı onu bulmalısın.
internetten izledim adam benim kadar düşmanı öldürmüyor bile hazineyi alıp çıkıyor direkt.

Yeni konular

Geri
Yukarı