Witcher 1 nasıl oynanır?

BlueGoldRS

Hectopat
Witcher 3'ü iki kez bitirdikten sonra ilk oyunu oynayayım dedim. Ara sahneler güzel ama adam kesemiyorum. Basılı tutunca saldırıyor biraz ama hasar çok az veriyor. (Orta zorluktayım.) bir taktik var da ben mi kaçırıyorum? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben oynayayım derken faremi pert etmiştim. 😃 Diğer oyunlarından daha farklı bir sistemi var. Kombo vuruş yapman gerekebiliyor. Her neyse basılı tutularak yapılıyordu. Tabii farklı türler de var. Çevik vuruş ya da güçlü vuruş gibi.

İlk oyunun oynanabilirliği çok düşük. YouTube'dan hikayesini dinlemeni tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Witcher 3'ü iki kez bitirdikten sonra ilk oyunu oynayayım dedim. Ara sahneler güzel ama adam kesemiyorum. Basılı tutunca saldırıyor biraz ama hasar çok az veriyor. (Orta zorluktayım.) bir taktik var da ben mi kaçırıyorum? Yardımcı olursanız sevinirim.
Oynayalı 3 sene olmuştur belki. Hatırladığım kadarıyla kırmızı alev imleci çıktığında kombonun devamlılığını sağlıyorsunuz. Silah seçimi çok önemli ona da dikkat etmek lazım.

Yanlış hatırlamıyorsam z-x-c ile dövüş modunu değiştiriyorsunuz. Hızlı stil var çevik düşmanlar için. Güçlü stil var ağır düşmanlar için. Bir de etrafınız sarıldıysa grup stiline geçiyorsunuz. Mouse'a da sürekli tık tık basmamanız gerekiyor. Bir kere basıyorsunuz, devamını getirmek için ekrandaki kılıç simgesi yandığında tekrar basıyorsunuz.

Hocam oyuna ben de geçenlerde başladım, bayağı da sinirim bozuldu anlayamadım diye. Sonra şu videodan biraz izledim ve oynayan kişi açıklıyor. Ve yani hayatımda bu kadar saçma dövüş sistemi görmedim.
Videonun linki;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Gelen rakibe göre dövüş sistemini değiştirmeniz gerekiyor. Videoda bunları açıklıyor. Ara sahneleri atlarsanız en fazla 10-15 Dk'da kavrarsınız diye düşünüyorum.

Oynarken fareye basılı tutmayın. Birkez tıklayıp bırakın. Ekranda işaretler çıktığı zamanlar tekrar basıp çekin combo tamamlanmış olur. Aynı zamanda Z X C(sanırım böyleydi) ile dövüş stillerini düşmana göre ayarlayın sürekli.

Yeni konular

Geri
Yukarı