Witcher 1 optimizasyonu nasıl?

ömeravcc

Centipat
Dün Witcher 2 aldım, yani sistem gereksinimlerini de karşılıyordum. En düşüğe kadar aldım, 20'den 30'a falan çıktı. Sonra optimizasyonun kötü olduğunu söylediler. Witcher 1 içinde aynısı geçerli midir?

Dün Witcher 2 aldım, yani sistem gereksinimlerini de karşılıyordum. En düşüğe kadar aldım, 20'den 30'a falan çıktı. Sonra optimizasyonun kötü olduğunu söylediler. Witcher 1 içinde aynısı geçerli midir?

3 için bile aynısı geçerli hatta tüm CDPR oyunları için aynısı geçerli. Sistem gereksinimlerine aldanmamak gerek.

Sabit 60 FPS akıyor en üst ayarlarda Witcher 3 ve cp2077.

İmzadaki sistemle bir zahmet zaten. Sen onu minimum sistem gereksinimleri ile 30FPS açmayı dene istersen.

Nextgen'de dedikleriniz doğru fakat vanilla sürümünün Witcher 3'ü optimizasyon olarak gayet iyi.

Normal sürümünde RX570 ile orta yüksek ayarlar karışık 60FPS stabil yakalayamadım. Hele o şehirin içine girince FPS 35'lere kadar iniyordu.

İmzadaki sistemle bir zahmet zaten. Sen onu minimum sistem gereksinimleri ile 30FPS açmayı dene istersen.

Normal sürümünde RX570 ile orta yüksek ayarlar karışık 60FPS stabil yakalayamadım. Hele o şehirin içine girince FPS 35'lere kadar iniyordu.

Optimizasyon ile sistemin bir alakası yok oyunda sıkıntı varsa 4090 da koysan drop yersin yani kısacası oyun kaymak gibi bu arada oyunları bitirdim yani 1-2 saat takılıp çıkmadım CP2077'de herkes bug diyordu 1 tane bile görmedim zannediyorum güncellemeler işe yaramış.

Ben 1050 Ti ile Novigrad şehrinde 45 FPS alıyordum vanilla sürümünde. Sizin sistemde bir sorun olmasın? Ayrıca işlemcimde Ryzen 3 1200. Ayarlar ise medium seviyedeydi.

Geri
Yukarı