Witcher 1 TR yama

Tamam arkadaşlar virüslüyse indirmeyin madem. Milletin işine yarar diye bir dosya yükledik, gelen giden virüs deyip beni zan altında bırakıyor burada. Yamanın kendi konusundan kaldırılmadan önce indirip kendim de kullandığım dosyaları Drive'a attım sadece. Şu işten anlayan birisi varsa söylesin bari de eğer dosyalar virüslüyse ben de sileyim, benden bilmesinler sonra.

Merhaba usta iyi günler üstünden 2 sene geçmiş fakat ben oyunun ana hikayesini türkçe şekilde bitirdim ve yeni maceralar kısmına girmek istedim ama oradaki bütün her şey ingilizce nasıl halledceğim hiçbir şey de bulamadım çözümünü
Ana oyun ve Yeni Maceralar'ın yama dosyaları birbirinden ayrı. O yüzden "Yeni Maceralar" kurulumunu da yapman lazım.

Onu nasıl yapacağımı anlatır mısın sana zahmet bir türlü çözemedim
"The_Witcher_1_Yeni_Maceralar_DLC_TR_Yama_v1.0" adlı kurulum dosyasını çalıştır.
Gözat'a tıklayıp kurulum yerini seç.
Kurulum yeri "Yerel Disk C>Kullanıcılar>Ortak>Ortak Belgeler>The Witcher" şeklinde olması lazım.

Dikkat edilmesi gereken nokta; normal belgeler klasöründeki değil de "ortak" belgeler klasöründeki "The Witcher" klasörüne kurulumu yapmak.

"The_Witcher_1_Yeni_Maceralar_DLC_TR_Yama_v1.0" adlı kurulum dosyasını çalıştır.
Gözat'a tıklayıp kurulum yerini seç.
Kurulum yeri "Yerel Disk C>Kullanıcılar>Ortak>Ortak Belgeler>The Witcher" şeklinde olması lazım.

Dikkat edilmesi gereken nokta; normal belgeler klasöründeki değil de "ortak" belgeler klasöründeki "The Witcher" klasörüne kurulumu yapmak.
bende yeni maceralar olarak ayrı bir şey yok THE_WİTCHER_TÜRKÇE_YAMA_V4.9_PREFİNAL.EXE yamanın ismi bu

bende yeni maceralar olarak ayrı bir şey yok THE_WİTCHER_TÜRKÇE_YAMA_V4.9_PREFİNAL.EXE yamanın ismi bu
Dostum şu linkten TheWitcher1TürkçeYama - Google Drive The_Witcher_1_Yeni_Maceralar_DLC_Tr_Yama'yı indir. Diğer yamayı zaten kurmuşsun. Ortak belgeler'de The Witcher klasörü oluşması için yeni bir oyuna başla. Oyundan çık ve bu yamayı belirtilen dizine kur. Tr Yama'nın açıklamasını dikkatlice oku. Orada yazıyor nereye kurman gerektiği.

İki ayrı dosya olduğunu hem iki mesaj üstte hem de tüm konu boyunca söyledik. Hazır cevabın gelmesini beklemek yerine keşke biraz okuyup anlamaya uğraşsaydınız yapardınız da neyse. Nasıl yapılacağını gayet anlaşılır şekilde arkadaş yazmış, sağolsun.

Geri
Yukarı