Witcher 1 ve 2'nin özeti nasıl öğrenilir?

Vileblood

Decapat
Herkese selamlar bundan yaklaşık 1 yıl önce Steam'de çok heveslenip Witcher 2 ve Witcher 3 aldım. Fakat galiba seriye Witcher 2'den başladığım için hiçbir şey anlamadım, sarmadı ve sildim Witcher 3'e geçtim. Witcher 3'üde yaklaşık 30 saat oynadım ve hiçbir şey anlamadım onu da sildim. Ama anlayacağınız ben 1. ve 2. oyunu oynamadan direkt 3'ten başlamak istiyorum çünkü 3. oyun bayağı bir sardı beni ama hikayesini anlamadığım için hiçbir şey ifade etmedi. Bana 1 ve 2'yi kabadan özet geçerseniz ya da link vesaire atarsanız sevinirim.

Bizzat yazmış olduğum bu incelemeden öğrenebilirsiniz.

YouTube'da bolca video var bunun hakkında, üstünkörü öğrenmek için 15-20 dk, cidden içine girmek için birkaç saat harcamak gerek.

Hocam Witcher 1 ile 2'yi oynamanızı kesinlikle tavsiye ediyorum. Bu şekilde hikaye tam olarak oturur. Oyuna başladıktan 15 - 20 dakika içerisinde bağımlısı oluyorsunuz ve o sıkıcılık geçiyor.

İmkanınız varsa önce kitapları okuyup sonra Witcher 1'den başlayarak oyunları oynamanızı tavsiye ederim. İlk oyun yanlış hatırlamıyorsam Lady of the Lake'in 5 sene sonrasında geçiyor ancak hikayenin tam anlamıyla kavranabilmesi için kitaplar okunmalı diye düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu witcher 1

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
buda witcher 2

bu witcher 1

buda witcher 2
Geralt Witcher 1'de Allah çarpmış gibi şu sıfata bak.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı