Witcher 1'i anlamak için video önerisi

• Konuyu başlatan x4r
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 296

x4r

Kilopat
Witcher serisini baştan sona bitirmek için Witcher 1 aldım ama mekanikler çok kötü geldi. Ben de Witcher 2'ye geçmeye karar verdim, Witcher 2'yi oynarken anlamam için video önerir misiniz?

Genelde forumda bu video öneriliyor W1 özeti için, siz de bir bakın derim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oynanış yok, sadece cutscene. Oynanışı görmediğin için olan biteni bazen anlamayabilirsin ama ben atlaya atlaya bitirmiştim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

şu fena değildi:
@Lyrinx hocam benden daha bilgilidir.

Oynanış yok, sadece cutscene. Oynanışı görmediğin için olan biteni bazen anlamayabilirsin ama ben atlaya atlaya bitirmiştim.
Ben de bunu atacaktım. Biraz sıkabilir seni grafikler kötü olduğu için.

Ben de bunu atacaktım. Biraz sıkabilir seni grafikler kötü olduğu için.
Grafikler o kadar leş değil bana kalırsa, tabii ki günümüze göre hiç bir şey fakat izlenmeyecek kadar kötü değil abartmaya gerek yok.

@x4r

Ben 1. oyunun hikayesini youtube'dan bitirdikten sonra 2. oyunda 1. oyundaki karakterlerden çoğu yer alıyor ve bahsediliyor. Fakat 2. oyunun o kadar ahım şahım bir hikayesi de yok bana kalırsa. Hızlıca 1. oyunun özetini dinleyip 2. oyuna geçmeni öneririm.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı