Witcher 2 çok zor

witlaus

Hectopat
Yer
Bursa
Witcher 3 için altyapı oluşturmak amacıyla 2 aldım ancak oyun aşina olduğum dövüş mekaniklerinden farklı ve çok zor geldi. Buna nasıl alışabilirim rehber olabilecek var mı? Oyunda adama bir kere vuramadan 3 vuruş yiyip ölüyorum ama hile de kullanmak istemiyorum. Bu benim beceriksizliğim mi yoksa oyun hakikatten zor mu?

Dikkatli olmak çok önemli ve dövüşürken sadece kılıç değil aynı zamanda iksir ve büyülerde büyük öneme sahip.

İksir kullanmanı öneririm. Can yenileme iksirleri, kılıçla vurduğun hasarı X arttırma iksirleri falan kullan. Ben de ilk oynadığımda çok ölüyordum.

Ek olarak şunu da belirteyim, Witcher 2 sonlara doğru kolaylaşıyor, fazla güçlü oluyorsunuz. Witcher 3'te bunu düzelttiler. Kısacası ileride bu kadar zorlanmayacaksın.

Witcher 3 için altyapı oluşturmak amacıyla 2 aldım ancak oyun aşina olduğum dövüş mekaniklerinden farklı ve çok zor geldi. Buna nasıl alışabilirim rehber olabilecek var mı? Oyunda adama bir kere vuramadan 3 vuruş yiyip ölüyorum ama hile de kullanmak istemiyorum. Bu benim beceriksizliğim mi yoksa oyun hakikatten zor mu?
Hocam sen bazı görevleri gördüğünde oyundan nefret bile edebilirsin. Bazı görevlerde hiçbir bilgi, işaret, ipucu, yer falan yok. Sen kendin bulacaksın. Yoksa internete bakıp öyle yapmayaca çalışacaksın. Evet görev işareti yok bu oyunda. Nereye gittiğini sen bulacaksın kısacası.

Yeni konular

Geri
Yukarı