Witcher 2 hala oynanır mı?

Optimizasyon özürlüsü bir oyun, ama güzel. 25-26 FPS ile %40 kadar geldim. Yoğun aksiyonda iyice sıktı düşük FPS.

Optimizasyon özürlüsü bir oyun, ama güzel. 25-26 FPS ile %40 kadar geldim. Yoğun aksiyonda iyice sıktı düşük FPS.

Optimizasyon özürlüsü değil. Oyunu ultra da açmaya çalışıyorsan her şeyi full imzandaki sistem zaten yeterli değil bunun için. Ben çok rahat GT 630 gibi bir kartla oyunu oynamıştım kasma falan yoktu.

Her şey grafik ve oynanış değildir. Oynama diyenleri hiç dikkate alma. Aradığın şey Witcher evrenine girmekse ve sağlam bir hikayeyse 1. ve 2. oyun çok rahat bir şekilde günümüzde oynanır. Zaten bu iki oyunda açık dünya değil ve kapalı sınırlı alanlarda geçiyor. Bitirmeye kalktığın zaman bir işkenceye dönüşmesi söz konusu değil.
Bence tamamıyla işkence. O eski mekanikler vs. beni çok sıkmıştı zar zor bitirdim.

Optimizasyon özürlüsü değil. Oyunu ultra da açmaya çalışıyorsan her şeyi full imzandaki sistem zaten yeterli değil bunun için. Ben çok rahat GT 630 gibi bir kartla oyunu oynamıştım kasma falan yoktu.
Ultra oyuncusu değilim, ekran kartım GT 740'dan vs. daha üst ona rağmen orta ayarda oynamaya çalıştım. Düşük ayar dahi aynı FPS'yi verdi. GTA IV'de 50 FPS alıyorum o optimizasyona rağmen.

Ultra oyuncusu değilim, ekran kartım GT 740'dan vs. daha üst ona rağmen orta ayarda oynamaya çalıştım. Düşük ayar dahi aynı FPS'yi verdi. GTA IV'de 50 FPS alıyorum o optimizasyona rağmen.

Ben bu oyunu 430'da bile açtım yıllar önce rahat bir şekilde oynatıyordu. 630'da hatta uber sampling hariç neredeyse ultraya kadar çektiğim bile oluyordu.

2 oynanabilir de 1 çekilecek şey değil.

1657567494934.png

Ancak 32 saat çekebildim bu oyunu. Yarıda bıraktım.

Yeni konular

Geri
Yukarı