Sürprizbozan Witcher 2 Kayıt Dosyası

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Vallahi hocam Save dosyası bulup devam edin çok güzel oyun en az 3 kadar sağlam hikayesi.

3 sistem kaldırmaz. Witcher 2 de hafif kasmalar var. 1 gayet akıcı donmadan geçti. Daha kitapları almadım. Onları da alacağım. Orada bug var sanırım. Ne kadar ayarlarsan ayarlayayım olmuyor. Çok uğraştım. Bu hikayeyi öylece videoları izleyerek harcamak istemiyorum. Hile kullan biri hiç olmadım ama mecburum şu an.

3'den daha güçlü olduğu yönleride var oyun çift campainli yani çok sonlu olması bir yana diğer oyunların dışında diğer yarısı çok farklı tekrar oynanabilirliği yüksek.

3'te kısmetim pek yok. Benim sistemim kaldırmıyor ne yazık ki. 2'yi oynarken kasmalar var hafif. Hikaye ilgimi çekti açıkçası.

3 sistem kaldırmaz. Witcher 2 de hafif kasmalar var. 1 gayet akıcı donmadan geçti. Daha kitapları almadım. Onları da alacağım. Orada bug var sanırım. Ne kadar ayarlarsan ayarlayayım olmuyor. Çok uğraştım. Bu hikayeyi öylece videoları izleyerek harcamak istemiyorum. Hile kullan biri hiç olmadım ama mecburum şu an.

3'te kısmetim pek yok. Benim sistemim kaldırmıyor ne yazık ki. 2'yi oynarken kasmalar var hafif. Hikaye ilgimi çekti açıkçası.
Hile aç kendinde dedin.

Windows 11 CPU, RAM, dısk kullanımlarını gösteren görev yöneticisine girip bakmaya gerek olmadan masaüstünün sağ tarafında yer alacak bir Gadget'e ihtiyacım var. Windows 7'de böyle Gadget'ler mevcuttu tıpkı onun gibi işte.

2'yı kaldırıyorsa 3 üde kaldırır bence benim önceki bilgisayarım da 2 de kasar 3 de akar dı garip.

Geri
Yukarı