Witcher 2 oynanış hataları

SrTiagoo

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar sonunda Witcher 2 lisans sorununu çözdüm oyunu oynamaya başladım yaklaşık 4 saat kadar ama bazı sıkıntılarım var. İlki gümüş kılıç en son ejderhanın ağzına saplamıştım sonra hapise düştük oradan kurtuldum.

Gemiye bindim, gemide 2 kılıcım vardı sonra adaya vardım sadece 1 tane kılıcım vardı. İnternetten baktım diğer insanlara 2 taneydi. İkincisi mongos iksiri hazırlamam gerek ama eter diye bir şey var o bende yok. Elf abinin yanına gittim onda da yok. Bunlara cevap verirseniz sevinirim.

Kılıcı ejdarhanın ağzına sapladığın için yeni bir gümüş kılıç alman gerekiyor. Flotsam'daki Gizemli Tüccar makul bir fiyata satıyor.

Eter, simya maddesidir. Eter olarak satılmaz genellikle. Flotsam yakınlarında oldukça fazla Nekker sürüsü var, onları öldürün. Eter içeren bir madde çıkacaktır ortaya. Nekker dilinden falan çıkar.

Kılıcı ejdarhanın ağzına sapladığın için yeni bir gümüş kılıç alman gerekiyor. Flotsam'daki Gizemli Tüccar makul bir fiyata satıyor.

Eter, simya maddesidir. Eter olarak satılmaz genellikle. Flotsam yakınlarında oldukça fazla Nekker sürüsü var, onları öldürün. Eter içeren bir madde çıkacaktır ortaya. Nekker dilinden falan çıkar.

Teşekkür ederim kaç gündür bulamıyordum sonunda bölümü geçebileceğim.

Kanka dünden beri yaklaşık 35 30 tane nekker kestim bunlardan bir tek göz diş mor sıvı pençe çıkıyor acaba başka birşeyden çıkıyor olabilir mi?

scleroderm diye bi mantardan çıkıyormuş

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı