Witcher 2 şarapnel bombası nasıl bulunur?

Hocam cedric öldü bombanın başka yolu yok mu? Cedric'i bulmam gereken görevde bırakmıştım ağaçtadır sanmıştım bomba için yanına gittim yoktu ormana gittim aramak için orada öldü.

Hocam tam olarak ne yaptınız? Sadece ana görevi yapıp yan görevi mi sona bıraktınız cedric nasıl öldü? Bombanın tek yolu sadece cedric'idi. Eğer durum buysa tek yol otomatik kayıt ya da kendi almış olduğunuz kayıdın öncesine gelip kontratı yapmak.

Hocam tam olarak ne yaptınız? Sadece ana görevi yapıp yan görevi mi sona bıraktınız cedric nasıl öldü? Bombanın tek yolu sadece cedric'idi. Eğer durum buysa tek yol otomatik kayıt ya da kendi almış olduğunuz kayıdın öncesine gelip kontratı yapmak.
Letho ile savaşıyordum canı yarıya geldi kaçtı sonra kasabaya döndüm triss kaçırılmış sonra genelevdeki kadınla konuştum cedric ormana doğru kaçtı dedi ondan sonra cedrici ara adında görev geldi bende ağaçtadır diye düşündüm hem bulacaktım hem de bombayı alacaktım ama ağaçta değildi etrafa baktım etrafta da değildi en son ormanda gezinirken ara sahne girdi bir anda o ara sahnede de cedric öldü. Yapabileceğim bir şey yoksa 3 saatlik saveyi geri alacağım mecbur.

Letho ile savaşıyordum canı yarıya geldi kaçtı sonra kasabaya döndüm Triss kaçırılmış sonra genelevdeki kadınla konuştum cedric ormana doğru kaçtı dedi ondan sonra cedrici ara adında görev geldi bende ağaçtadır diye düşündüm hem bulacaktım hem de bombayı alacaktım ama ağaçta değildi etrafa baktım etrafta da değildi en son ormanda gezinirken ara sahne girdi bir anda o ara sahnede de cedric öldü. Yapabileceğim bir şey yoksa 3 saatlik Save'yi geri alacağım mecbur.

Hocam siz bayağı ilerlemişsiniz. Fakat bildiğiniz üzere yan görevler ana göreve nazaran daha önde tutuluyor bu seride. Mümkünse özellikle kontratlar için söylüyorum ana hikayede çok ilerlemeden alıp yapın derim şayet böyle daha da yararınıza dokunur.

Hocam siz bayağı ilerlemişsiniz. Fakat bildiğiniz üzere yan görevler ana göreve nazaran daha önde tutuluyor bu seride. Mümkünse özellikle kontratlar için söylüyorum ana hikayede çok ilerlemeden alıp yapın derim.
Ben hep böyleyim hocam CP 2077 oynarken de ana hikayeye kaptırdım kendimi çok güzeldi yanlışlıkla hiç yan görev yapmadan oyunu bitirdim. Aynısını dying light oynarken de yapmıştım. Mecburen saveyi geri almam lazım. Tekrardan teşekkür ederim.

Ben hep böyleyim hocam cp 2077 oynarken de ana hikayeye kaptırdım kendimi çok güzeldi yanlışlıkla hiç yan görev yapmadan oyunu bitirdim. Aynısını Dying Light oynarken de yapmıştım. Mecburen Save'yi geri almam lazım. Tekrardan teşekkür ederim.

Ana hikaye odağı daha çabuk bitiriyor ama yan görevle oyun biraz daha uzun oluyor. Witcher yapımcıları yan görevlere daha çok önem veriyor. Seçim size ait iyi oyunlar dilerim hocam.

Geri
Yukarı