Witcher 2 ve 3 Oynanmalı Mı?

GTX 750 Ti

Hectopat
Daha fazla  
RPG oyunları seviyorum aslında ama Witcher serisine pek sıcak bakmıyorum nedense. Skyrim oynamadan önce de ön yargım vardı yükledikten sonra önyargım kırıldı ve zevk alarak oynadım. Aynı şekilde Witcher'dan da zevk alır mıyım? Aydınlatın beni lütfen :D

Alırsın emin ol savaş sistemi biraz kötü ama grafikleri,hikayesiyle,olay örgüleri,yan görevleri ve DLC paketleri ile benim için efsaneleşmiş oyunlardan biridir bence herkesin kütüphanesinde olmalı ve en az 1 kere oynamalı

2'yi oynarken zorluk ayarını yükseltme, hikayenin tadını çıkar. 3'ü ise zorda oynamak çok daha keyifli. Oynamadan önce birinci oyunun hikayesine bir göz at. Bu şekilde daha zevkli olur.

Mümkünse kitaplarını okuyup oyuna başlamanız çok daha iyi olur çünkü karakterler arasındaki bağı kitaplar çok iyi şekilde anlatıyor.

RPG oyunları seviyorum aslında ama Witcher serisine pek sıcak bakmıyorum nedense. Skyrim oynamadan önce de ön yargım vardı yükledikten sonra önyargım kırıldı ve zevk alarak oynadım. Aynı şekilde Witcher'dan da zevk alır mıyım? Aydınlatın beni lütfen :D
RPG seven birisi olarak ben Witcher serisini komple 2 defa alıp 2 defa iade ettim. Ne kadar zorlarsam zorlayayım sevemedim oyunu. İzlerken güzel ama oynamaya gelince sıkılıyorum. Neden bana hitap edemedi anlamış değilim. Böyle birisi çıkıp da beni gazlasa da alsam yine 😄

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı