Çözüldü Witcher 3 90 GB alan istiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MustafaBey05

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gtx 950m i7 7500U 12gb ram 250 gb ssd
Meslek
Öğrenci
Epic Games'den Witcher 3 aldım ve 90 GB alan istiyor. Bu normal mi? Her yerde 50 veya 40 deniliyordu.

Kendi indirme sitesinde de 50 GB yazmış ama.
Hocam epic games’de bütün oyunlar daha fazla GB istiyor. Örneğin AC odyssey’de ubisoft’da 80 isterken epic games’de 110 istedi bende.

Çözüm
Yeni nesil güncellemesi ile 90 GB olmuş olabilir.

Next gen Update'le beraber 58 GB olması lazım oyunun.

Hocam Epic Games'de bütün oyunlar daha fazla GB istiyor. Örneğin AC Odyssey'de Ubisoft'da 80 isterken Epic Games'de 110 istedi bende.

Anladım. İndirdikten sonra AC Odyssey 80 GB alan mı kapladı 110 mu hatırlıyor musunuz acaba.

Next gen Update'le beraber 58 GB olması lazım oyunun.

Anladım. İndirdikten sonra AC Odyssey 80 GB alan mı kapladı 110 mu hatırlıyor musunuz acaba.
Hocam epic’den indirmekten vazgeçip ubisoft’dan indirdim o yüzden ne kadar kaplar bilmiyorum fakat çok yüksek ihtimalle 110 kaplıyordur.

Hocam Epic'den indirmekten vazgeçip Ubisoft'dan indirdim o yüzden ne kadar kaplar bilmiyorum fakat çok yüksek ihtimalle 110 kaplıyordur.

Tamam sağ olun en iyisi iade ediyim oyunu o kadar alanım yok ne yazıki sağ olun size de iyi günler.

Tamam sağ olun en iyisi iade ediyim oyunu o kadar alanım yok ne yazıki sağ olun size de iyi günler.
Hocam bence iade etmeyin çünkü oyun epic games’de zamlanacak. Fiyatı 250 TL olacak. Sonra pişman olabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı