Witcher 3 alınır mı?

Bence Witcher 3 hikayeli oyunlar ile ilgili fikrinizi değiştirebilecek bir oyun. Bence görsel kalite çok önemli değil ( benim için). Eğer oyun kaliteliyse oynanır. Mesela ben 640x480 ve %50 Render Scale ile oynadım. Ama yine de aşırı zevk aldım. Ben olsam kesinlikle bu oyunu oynardım.

Witcher 2'de 20 saat ne yaptiniz? Ayrıca oyun 200 saat sürmüyor 40 saate de bitirebilirsiniz.

Kanka alınır mı alınmazmı hikaye sevmeyen bir adam a cevap veremem fakat alacaksan GeForce Now'la oynamanı tavye ederim 15 20 FPS çok kötü olur.

Witcher 2 den zevk almadıysan bence 3 ten de alamazsın hem de 20 fps ile oyunun zevki çıkamaz

Ben ilk 7 saate zevk alamadım ama 10 saatten sonra bayağ zevk veriyor evet at oyunda çok sorunlu. Ben büyük bir gölden geçiyorum ve geçtikten sonra (X) bastıktan sonra arkamda oluyor orası saçma bence.

Witcher 2'ye 20 saat dayanabildiysen alma. Witcher 3 için eleştiri yapan çoğu kişi oyunun sıkıcılaştığını söylüyor. Yani hikayeli oyunlarla aran yoksa Witcher 2'den de sıkıldıysan almamanı tavsiye ederim.

Ben ilk 7 saate zevk alamadım ama 10 saatten sonra bayağ zevk veriyor evet at oyunda çok sorunlu. Ben büyük bir gölden geçiyorum ve geçtikten sonra (X) bastıktan sonra arkamda oluyor orası saçma bence.
Bunla kendileri bile dalga geçmişti B&W ek paketinde. Roach ile konuşabildiğiniz yan görev içerisinde Geralt, Roach'a okyanusları aşabiliyorsun ama neden düz bir çiti aşamıyorsun gibi bir soru soruyordu. Roach'un cevabı ise “Herkesin sınırları vardır“ gibi bir şeydi sanırsam.

En iyi RPG oyunlarından birisidir oynanış saati ve tekrar oynanabilirliğide vardır eğlencelidir de hikayesi de güzel RPG seviyorsanız alabilirsiniz.

Witcher 3'ün en rezil yanı zaten at mekanikleri. At sürmek için alacaksan hiç alma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…