Sürprizbozan Witcher 3 B&W senaryo seçimi

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam aerondight'ı nasıl alacağımı biliyorum, hangi sonu yaparsam yiğitliği kanıtlarım onu sormuştum. Teşekkürler yinede. :)
Bence kaydet sonra bir sürü Save aç hepsini dene bütün sonları görmüş olursun bazen bende arada kaldığım zamanlar yapıyorum.
Yok be hocam, hiçbir olayı kalmıyor öyle. RPG dediğin kararından dönmeyeceğin, hikayeye senin yön verdiğin, olayı senin yaşadığın oyun türü zaten, save alıp dönersem manası olmaz.

Annayı mallığından Syannayı ihanetinden ve masumları öldürmesinden Dettlaffıda cinayetleri yüzünden öldürebilirsiniz.

Fena son değil aslında bu. Hepsi ölümü hak ediyor. Dettlaff konusunda biraz kararsızdım. En iyisi sadece Syannayı öldürmek.

Bu DLC nin hiçbir sonu beni asla tatmin etmedi 😅 Dettlaff'ın hem ölmesini istiyorum hem istemiyorum. Anna'nın da ölme senaryosunun olması falan. Kimsenin ölmediği bir son olsaydı keşke 😂 Çok ilginç sonlar yazmışlar bu DLC de. Aerondight kılıcını da haritada bir adacıkta soru işareti var. Oradaki keşişten alıyorsun. Yaptığın davranışların iyi olup olmadığını göz önünde bulundurarak falan mı ne veriyordu sanırım. Bana iyi biri olduğumu söylemişti ama keşişle yine dövüşmüştüm nedense 😄

Geri
Yukarı