Witcher 3 "Berbatçık" görevi geçilmiyor

RSBRS

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Burayı geçemedim bir türlü. Laberkine çevirmeyi denedim, heyular mıdır nedir onları kesene kadar canım azaldı ve en sonda baron berbatçığı yere fırlattı ve büyüdü. Zaten canım da azdı ve direkt öldüm. Sonra berbatçığı öldürmeyi seçtim, yarım saatte anca canı yarıladı. YouTube'dan baktım, adam 5 dk da öldürüyor, her vuruşunda 1 tık gidiyor canı ama ben 10 kere vursam anca gidiyor 1 canı. Nasıl geçebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana da kurtadamda olmuştu. Leveliniz ve kılıcınız düşük. Witcher 3'te can regeni olan canavarların böyle bir sorunu var. Erken gelirseniz geçimi mümkünat dışı oluyor. Ya zorluğu en kolaya çekin, ya da bölgeden ayrılıp haritada gelişip geri gelin. Yağlar falan çok az ve % ile hasar verdiği için çözüm değil.

Aynı sorunu yaşadım. Kılıcımın yüzdesi çok düşüktü ve bundan dolayı hasar vuramıyordum. Yanımda kılıç kiti de olmadığından eski kaydıma dönmek zorunda kaldım. Kılıcı tamir edin ve yağ uygun yağı sürün. Hile yapmak da 2. bir seçenek fakat ne kadar eğlenceli olur bilemem.

Aynı sorunu yaşadım. Kılıcımın yüzdesi çok düşüktü ve bundan dolayı hasar vuramıyordum. Yanımda kılıç kiti de olmadığından eski kaydıma dönmek zorunda kaldım. Kılıcı tamir edin ve yağ uygun yağı sürün. Hile yapmak da 2. bir seçenek fakat ne kadar eğlenceli olur bilemem.

GeForce NOW'dan oynuyorum hile yapılır mı bilmem. Sanırım kendimi kasıp tekrar göreve gitmem lazım.

Burayı geçemedim bir türlü. Laberkine çevirmeyi denedim, heyular mıdır nedir onları kesene kadar canım azaldı ve en sonda baron berbatçığı yere fırlattı ve büyüdü. Zaten canım da azdı ve direkt öldüm. Sonra berbatçığı öldürmeyi seçtim, yarım saatte anca canı yarıladı. YouTube'dan baktım, adam 5 dk da öldürüyor, her vuruşunda 1 tık gidiyor canı ama ben 10 kere vursam anca gidiyor 1 canı. Nasıl geçebilirim?
Save'ye geri dön berbatçık baronun elinde her sinirlendiğinde axi işareti yapıp onu sakinleştir heyulalar çıkınca da hayalet formlarına geçtiklerinde onlara hasar vurabilmek için yrdenn işaretini kullan. Eğer canın azsa ak raffard veya kırlangıç iksiri iç. Öldürmeni tavsiye etmem kurtarmaya bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı