Sürprizbozan Witcher 3 Blood and Wine sonu

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kadoof

Zeptopat
Daha fazla  
Hocam şimdi ben Witcher 3'ün ana görevlerini tamamen bitirdim. Yan görevlerin çoğu duruyor. Sonra ufak bir ara verip oyunun bittiği kaydı silmeden yeni kayıt açıp biraz oynadım. Sıkılınca Blood and Wine DLC'sini aldım ona başladım. İzlediğim birkaç videoda Yennefer'ın gönderdiği mektupta yazının sonunda sevgilin, Yennefer gibi yazmış bende dostun, Yennefer yazıyor Witcher 3'te sadece Yennefer üzerinden gitmiştim. Bu Blood and Wine'ın sonunu etkiler mi yani Yennefer gelir mi? (biraz karmaşık anlatmış olabilirim kusura bakmayın yardımcı olursanız sevinirim :))

Ana oyunda Triss ile ilişkin olursa (Yennefer) red ederseniz, DLC sonunda evinize geliyor. Dediklerimin karşıt hâlinde yapabilirsiniz. Ek olarak ikisi ile ilişki yaşarsanız, sizi terk edecekler, ciri sonları iyi bir hâlde bittiyse, Ciri gelecektir.

Mektubun adı "Yennefer hakkındaki mektup" değil de "Yennefer'dan mektup"sa ve dediğiniz gibi "Sevgili dostum" diye başlıyorsa oyun kaydınız açısından Yennefer'la ilişkiniz yok. Ana oyun sonuna bağlı olarak DLC sonunda Ciri veya Dandelion gelir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı