Witcher 3 Blood and Wine Taze Başlangıçın Devamı mı?

İşletim sistemi
Windows 10

PhemiusTR

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar sistemi almamla Witcher 3 Wild Hunt oyununu oynamaya başlamam bir oldu diyebilirim. Bu kadar beklemiyordum. Resmen oyun değil tarih yazar gibi içinde kaybolduğunuz bir oyunmuş meğer. Bu yüzden hiçbir şeyi atlamadan sadece haritada yan görev yaparak(gerektiğinde ana hikayeden devam ederek) ilerleme kat ediyorum. Ana görevlere sağlam devam etmek ve seviye alarak rahat geçebilmek adına kontratlar+yan görevler şeklinde ilerliyorum. Benim amacım bu oyunda bakılmadık nokta, alınmamış ekipman bırakmamak ve "max stats" seviyesine ulaşmak. Sorum şu ki bende tüm DLC paketleri olmasının yanı sıra normal hikaye başlangıcı olan Taze Başlangıç'dan başladım ve henüz 9. seviyeyim. Henüz öğrenmem gereken birçok şey var. Her şeyi okuyarak sindirerek gidiyorum. Araştırdığıma göre en iyi ekipmanlar Blood And Wine DLC hikayesinde veriliyormuş. Mesela en iyi gümüş kılıç gibi şeyler(ne kadar doğru bilmiyorum). Bu DLC, oyunun devamı niteliğinde mi? Yani ben "max stats" olmak için normal hikayenin üstüne New Game+ olarak Blood and Wine bitirmem mi gerekiyor? Hearts of Stone ardından Blood and Wine şeklinde devam etmeyi düşünüyorum. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim? Harici taktiklere de açığım teşekkürler.

Normal oyunda ilerlerseniz zaten görev olarak onları alabilirsiniz ama seviyeleri yüksek olduğu için hikayeyi bitirip onları yapmanız lazım. Ana hikaye bitmediyse normal oyununuza devam edin hikaye bitince o görevleri alırsınız.
Not: En sağlıklı olanı oyunun hikayesini bitirip DLC'yi sona bırakmak.

Son düzenleme:
Normal oyunda ilerlerseniz zaten görev olarak onları alabilirsiniz ama seviyeleri yüksek olduğu için hikayeyi bitirip onları yapmanız lazım. Ana hikaye bitmediyse normal oyununuza devam edin hikaye bitince o görevleri alırsınız.
Not: Evet devamı niteliğinde. En sağlıklı olanı oyunun hikayesini bitirip DLC'yi sona bırakmak
Peki bu en iyi ekipmanlar konusunda ne düşünüyorsun? Mesela oyunun en iyi gümüş kılıcına sahip oldum diyelim. DLC için NG+ başladığımda tüm o ekipmanlarım kalıyor mu? Ayrıca en iyi ekipmanlar Ana hikayede mi bulunuyor yoksa Blood and Wine paketinde mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı