Witcher 3 "çalışmayı durdurdu" sorunu

Sendrom

Kilopat
Daha fazla  
Monster Abra A5 v4.1 laptop kullanıyorum. Laptop, Witcher 3 oyununu hiç açmıyor açsa da bir siyah gelip gidiyor. Fallout 4 oyununda ise ekran gelir gelmez çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. Laptop sistem gereksinimlerini karşılamıyor mu yoksa başka bir sorun mu var?

Laptopun özellikleri:

• İşlemci: İntel Core i7 4720HQ 2.60 GHz turbo ile 3.60 GHz
  • GPU: nVIDIA® GeForce® GTX960M
  • RAM: 8GB
  • İşletim sistemi: 64-bit Windows 10
  • DirectX 12

Witcher 3 minimum sistem gereksinimleri:

• İşlemci: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940
  • GPU: Nvidia GPU GeForce GTX 660 / AMD GPU Radeon HD 7870
  • RAM: 6GB
  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 veya 64-bit Windows 8 (8.1)
  • DirectX 11

Fallout 4 minimum sistem gereksinimleri:

• İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i5-2300 2.8 GHz/AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz ya da daha iyisi
  • RAM: 8 GB
  • Hard Disk: 30 GB Boş Alan
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 550 Ti 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB ya da daha iyisi

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun korsan mı? Korsan ise destek veremeyiz. Zaten bu 2 oyun parası kuruşuna kuruşuna hak ediyor. En iyisi para biriktirip orijinalini almak.

Biliyorum bilmez miyim. Daha önce iki oyunu da bitirdim zaten. Özellikle Witcher serisine aşığım denilebilir. Witcher serisini hiç oynamamıştım o yüzden 3.oyunu çok övülünce korsan indirdim belki hoşuma gitmez diye satın almadım. Ardından çok sevince ve birinci ve ikinci oyun da bayağı bir ucuzlayınca onları aldım fakat ne yalan söylim 3. oyunu almaya gerek görmedim. Bayağdır oynamıyordum aşırı hevesle yükleyip tekrar oynuyayım dedim ama laptop çalıştırmadı. Sorun ne en azından onu anlayabilsem boşuna uğraşmıcam.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı