Sürprizbozan Witcher 3 Ciri'nin gidişi nasıl önlenir?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ciri Riannon

Decapat
Merhabalar, oyunu önceden bitirmiştim fakat bu kısmı hatırlamıyorum. Bilerek Save aldım yanlış seçim yaparsam geri dönebileyim diye, böyle birşeyler olduğunu az çok hatırlıyordum çünkü. Fakat Avallach'ın kulede portal açtığı sahnede hangi seçeneği seçersem seçeyim Ciri içeri giriyor, önlemeye çalışsam da giriyor, destek olsam da. Ve sonucunda Imparator'a öldüğünü bildiriyor Geralt. Hikayenin devamını anlatmadan, sadece Ciri'nin burada gerçekten ölüp ölmediğini söyleyebilir misiniz? Sonradan geri gelecek mi? Eğer gelmeyecekse ölmemesi için hangi tercihleri yapmalıyım?

Geralt öldüğünü söyledikten sonra Geralt özel kılıç yaptırıp Ciri'ye verdiği sahneyi görmediyseniz oynarkenki seçimleriniz yüzünden Ciri'yi öldürmüşsünüz.
Hayır, şöyle oldu. Ölüm haberini verdikten sonra imparator'un kaleden çıkıp, başka bir kaleye gittim ismini tam hatırlamıyorum. Usta orda değildi, Geralt'da meditasyon yaptı. Usta gelince kılıcı geralt'a hediye etti bende isim olarak Zireal seçtim kılıcın. Kılıcı alıp oyunu pause attım, bi yere gitmemi istiyor haritada gidip Ciriye mi vereceğim? Ölmedi mi yani?

Hayır, şöyle oldu. Ölüm haberini verdikten sonra imparator'un kaleden çıkıp, başka bir kaleye gittim ismini tam hatırlamıyorum. Usta orda değildi, Geralt'da meditasyon yaptı. Usta gelince kılıcı geralt'a hediye etti bende isim olarak Zireal seçtim kılıcın. Kılıcı alıp oyunu pause attım, bi yere gitmemi istiyor haritada gidip Ciriye mi vereceğim? Ölmedi mi yani?
Gitmen lazım oraya evet.

Geri
Yukarı