Witcher 3 Complete Edition alınmalı mı?

Daeron157

Centipat
Oyunu daha önce PC'de bitirdim ve şimdi PS5'de bitirmek istiyorum. Bu yüzden satın alacağım fakat şöyle bir sorum var. Playstation Store'da ana oyun indirimde 127 TL ve Expansion Pass 101 TL, Complete Edition ise 400 TL. Complete Edition'un ekstra sunduğu bir şey var mı? Ana oyun ve Expansion Pass mi almalıyım?

Hocam, Ana oyun ve Expansion Pass'i̇ alırsam 2 DLC'de gelecek ve Complete Edition'dan daha az para ödeyeceğim. Benim sorduğum soru ise Complete Edition'un 2 DLC'den başka sunduğu bir ekstra var mı?

PC'de sadece 2 DLC'yi veriyor hocam PS'da ekstra bir şey veriyor mu bilmiyorum.

Hocam aynı ikilemde kaldım next gen update ini falan alabildiniz mi ? farkı neymiş ona göre almak istiyorum 250lira civarına full paket alınıyorken complete 400tl , sırf netflixdeki zırh setini falan veriyorsa boşuna almak istemiyorum 😅

Hocam aynı ikilemde kaldım next gen update ini falan alabildiniz mi ? farkı neymiş ona göre almak istiyorum 250lira civarına full paket alınıyorken complete 400tl , sırf netflixdeki zırh setini falan veriyorsa boşuna almak istemiyorum 😅
Ana oyun + 2 dlc alın hocam, herhangi bir fark yok Complete Edition ile arasında.

Geri
Yukarı