Witcher 3 dağın tepesindeki soru işareti

rownes

Centipat
Merhabalar, haritada ki soru işaretlerini bitirmeye uğraşıyordum fakat ne yaparsam yapayım bir tanesi alınmayacak bir yerde. Dağın tepesinde ve dağa hiçbir şekilde çıkış yok, ya da ben çıkamadım yarım saattir uğraşıyorum. 32 level bir tane ejderha dönüyor dolaşıyor etrafta. Bunun nasıl yapılacağını bilen ve yardımcı olacak arkadaşlardan rica ediyorum yoksa kafayı yiyeceğim...

Görseller ektedir.

Dosya Ekleri

• soru işareti.png
    soru işareti.png
    3,9 MB · Görüntüleme: 684
  • ....png
    ....png
    2,8 MB · Görüntüleme: 296
  • ......png
    ......png
    3,4 MB · Görüntüleme: 346
Hocam mağara orası aslında. Aşağıda bir yerde çatlaktan ya da girişten giriş yapılıyor diye hatırlıyorum.

Çevrede dolaşmadığım yeri kalmadı açıkçası, o Basilisk denen yaratık yüzünden rahat da hareket edemiyorum etrafta bir yandan. Konumun bir adı olmadığından veya ne bileyim görev gibi bir ismi olmadığından kaynaklı Google'dan da bir tık yardım alamadığım için buraya danışmak istedim.

Girdim haritama baktım nerede olduğu da aklıma geldi, bir görev yaparken denk geliyordun eğer spoiler olması sorun olmayacaksa görevi de anlatabilirim? Yerine ne geldiğini de spoilerın içine attım bakabilirsin.
1635939270781.png

Hocam oraya bir görevde gidiyorsunuz diye biliyorum. Ama illaki gitmek isterseniz mavi nokta gitmek istediğiniz yer işaretlediğim yerden giderseniz mağaraya doğru sonunda bulursunuz. Basilisk konusunda bir şey diyemeyeceğim.

Dosya Ekleri

• Inked20211103143029_1_LI.jpg
    Inked20211103143029_1_LI.jpg
    335,1 KB · Görüntüleme: 553
Girdim haritama baktım nerede olduğu da aklıma geldi, bir görev yaparken denk geliyordun eğer spoiler olması sorun olmayacaksa görevi de anlatabilirim? Yerine ne geldiğini de spoilerın içine attım bakabilirsin.

Hocam oraya bir görevde gidiyorsunuz diye biliyorum. Ama illaki gitmek isterseniz mavi nokta gitmek istediğiniz yer işaretlediğim yerden giderseniz mağaraya doğru sonunda bulursunuz. Basilisk konusunda bir şey diyemeyeceğim.

İkinize de çok teşekkür ederim. Görev ile açılıyorsa acelenin manası yok, haritada kalan tek soru işareti olmaması için dert etmiştim açıkçası.

Çözüm olarak nasıl işaretleniyor bilmiyorum, o yüzden işaretliyemiyorum kusuruma bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı