Witcher 3 demircilerde bulunan eşya şemaları daha kaliteli şemalarla yenileniyor mu?

Alitasbasi67

Decapat
Witcher 3 indirdim, oynuyorum, oyunu beğendim, merak ettiğim şey, demircilerde bulunan eşya şemalarına fazla dikkat etmedim fakat aklıma bir şey takıldı, oradaki şemalar nasıl desem 10 seviye silah şema gibi daha güçsüz, mesela ben Witcher 3'de 30 seviye olursam 10 seviyelik şema takmayacağıma göre, demircide bulunan şemalar level artınca daha kaliteli olacak mı? Mesela 20 seviyelik silah şeması falan olacak mı? Yardımcı olanlara teşekkürler. Galiba demircilerin seviyeleri var, daha yüksek şemalar daha yüksek demircilerde satılıyordur o zaman, sorumun cevabı da galiba şemalar yenilenmiyor.

Son düzenleme:
Her demircinin farklı seviyesi var. Seviyeye göre kendileri farklı şemalar satıyor ama bu şemalar Witcher Okullarına özel şemalar değil ve onlar kadar kaliteli teçhizat değil hiçbiri. Demircilerdeki şemalara para harcama, Witcher diyagramları aramaya bak. Tüm seti toplayınca güzel bonuslar veriyor ama şimdiden söyleyeyim oldukça masraflı oluyor bu setler. Oynayış tarzına göre sana gidecek olan zırh setinin peşinden koşmanı tavsiye ederim.

Her demircinin farklı seviyesi var. Seviyeye göre kendileri farklı şemalar satıyor ama bu şemalar Witcher Okullarına özel şemalar değil ve onlar kadar kaliteli teçhizat değil hiçbiri. Demircilerdeki şemalara para harcama, Witcher diyagramları aramaya bak. Tüm seti toplayınca güzel bonuslar veriyor ama şimdiden söyleyeyim oldukça masraflı oluyor bu setler. Oynayış tarzına göre sana gidecek olan zırh setinin peşinden koşmanı tavsiye ederim.
Okul setlerinde harita olarak alınıp, haritada verilen görev bittikten sonra şema veriliyor değil mi? Emin olmak için soruyorum, cevap verebilir misin?

Hocam her okulun şemaları farklı türdendir. Mesela kedi okulu hızlı ve atiklikse ayı okulu ağır ve yüksek Armor değerine sahip. Görsel olarak zevke kalmış ama stat olarak okul şemalarını tercih etmenizi öneririm.

Hocam her okulun şemaları farklı türdendir. Mesela kedi okulu hızlı ve atiklikse ayı okulu ağır ve yüksek Armor değerine sahip. Görsel olarak zevke kalmış ama stat olarak okul şemalarını tercih etmenizi öneririm.
Üstte arkadaşa yazdığım soruya sen cevap verebilir misin? (Okul setlerinde harita olarak alınıp, haritada verilen görev bittikten sonra şema veriliyor değil mi? Emin olmak için soruyorum, cevap verebilir misin?)

Okul setlerinde harita olarak alınıp, haritada verilen görev bittikten sonra şema veriliyor değil mi? Emin olmak için soruyorum, cevap verebilir misin?

Haritayı aldıktan sonra sana X zırhını topla diye bir görev veriyor ve bu görevin içerisinde şu bölgede x zırhının kılıcı, şu bölgede x zırhının bilekliği falan var diye hedefler veriyor. Hepsini tek tek topluyorsun. Diyagramı aldığın anda demircilere dövdürebilirsin teçhizatı. Görevin tamamen bitmesine gerek yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı